Piosenkarka Taylor Swift zarobiła ponad półtora miliona złotych na sprzedaży domu

Słynna piosenkarka - Taylor Swift - sprzedała jeden ze swoich najmniejszych domów za 4 miliony dolarów. Zarobiła na tej transakcji 450 tysięcy dolarów, czyli ponad półtora miliona złotych.

Piękna posiadłość z 1942 roku znajduje się w urokliwej części wzgórza Beverly Hills. Piosenkarka nabyła posiadłość 7 lat temu. Jest to zaledwie jedna z wielu jej nieruchomości.

Rezydencja w Beverly Hills

Taylor Swift kupiła posiadłość 7 lat temu za kwotę 3,55 miliona dolarów. Dom posiada powierzchnię 260 metrów, a znajduje się na półhektarowej działce Mieści w sobie trzy sypialnie oraz 4 łazienki. Ponadto na terenie posiadłości znajduje się boisko oraz domek gościnny.

zdjęcie ofertowe / realtor.com

We wnętrzu posiadłości znajduje się otwarta kuchnia, piękny salon z kominkiem oraz gabinet. Nie brakuje ozdobnego patio oraz specjalnego pomieszczenia z cyrkulacją temperatury do przechowywania nawet tysiąca butelek. Całość jest utrzymana w stylu tradycyjnej rezydencji w stylu craftsman. 

Dom Taylor Swift

Piosenkarka zainkasowała na sprzedaży 4 miliony dolarów, co oznacza zarobek w wysokości 450 tysięcy dolarów. Jak donosi LA Times kupcem posiadłości jest niejaki Nicolas Bijan Pakzad. Syn twórcy marki Bijan, która ubiera liczne osobistości USA, takich jak Barack Obama, Bill Clinton oraz George W. Bush. 

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: