Poznaj sekrety marketingu osobistego agenta nieruchomości - przedsprzedaż książki "Marka Agenta"

Czy budowa własnej marki może pomóc w prowadzeniu agencji nieruchomości? Tego zdania jest autor książki "Marka Agenta" - Łukasz Kruszewski. Autor daje liczne wskazówki oraz porady bazując na własnym doświadczeniu.

Szukacie praktycznych wskazówek, dobrych praktyk w marketingu oraz gotowych strategii brandingu? Ta książka może być dla Was wyjątkowo cenna!

"Marka Agenta"

Książka to publikacja mocno osadzona w branży nieruchomości. Autor na jej łamach podaje praktyczne wskazówki, gotowe strategie oraz opisy prawdziwych sytuacji branżowych.

Dzięki temu prezentuje, jak krok po kroku zaplanować strategię marketingu własnej marki osobistej. To lektura przede wszystkim dla tych, którzy z branżą nieruchomości wiążą swoją przyszłość zawodową. Nie tylko dla agentów, lecz także dla właścicieli biur
nieruchomości i menedżerów.

Lektura obowiązkowa

Na blisko 300 stronach można znaleźć 4 główne rozdziały, które odnoszą się do kolejnych kroków jakie powinien wykonać każdy profesjonalista na rynku nieruchomości. 

Autor książki 'Marka Agenta' Łukasz KruszewskiAutor książki 'Marka Agenta' Łukasz Kruszewski materiały prasowe

Autor daje czytelnikowi narzędzia do zdefiniowania mocnych stron i odpowiedzi na pytanie "jak wyróżnić się na rynku"? Podpowiada jak komunikować się z klientami oraz jak zaistnieć w social mediach. A to tylko niewielka część zagadnień, które porusza autor. 

Jeśli chcesz zacząć pracę na rynku nieruchomości, z czystym sumieniem polecam Ci Markę agenta. Z pewnością może ona być wspaniałą motywacją i wartościowym powodem do tworzenia kariery w naszej branży. Dzięki niej poznasz życie agenta od podszewki. Jednym słowem – warto!

- ocenił publikację Andrzej Piórecki, Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Łukasz Kruszewski 

Autor swoje przemyślenia opiera głównie na swoich zawodowych doświadczeniach. Łukasz Kruszewski jest częstym prelegentem na licznych konferencjach branżowych, specjalizuje się w strategii marketingowej oraz personal brandingu.

Książka 'Marka Agenta'Książka 'Marka Agenta' materiały prasowe

Książka Marka Agenta ukazała się pod patronatem PFRN oraz lokalnych stowarzyszeń pośredników. Przedsprzedaż książki właśnie ruszyła. W tym czasie możesz ją kupić w niższej cenie. Akcja potrwa do 15 czerwca włącznie.

Książkę można nabyć na oficjalnej stronie wydania: markaagenta.pl

Więcej o: