Ytong zaprasza do fabryki w Ostrołęce

W sobotę 10 kwietnia fabryka Ytong w Ostrołęce zaprasza na dzień otwarty wszystkich planujących budowę domu, a także tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat budowania

Firma Xella Polska poinformowała, że odwiedzający fabrykę będą mogli porozmawiać ze specjalistami i skorzystać z indywidualnych konsultacji. Eksperci i praktycy udzielą informacji, jak planować budowę domu, jak policzyć koszty, jak budować energooszczędnie czy też jak dobrze wybrać projekt i ekipę budowlaną. Goście dnia otwartego będą mogli także wziąć udział w pokazie murowania z bloczków Ytong. W trakcie pokazu specjaliści wyjaśnią, jakie są zasady prawidłowego murowania oraz jak stawiać ściany szybko i dobrze. Dzień otwarty będzie również okazją, aby na żywo przyjrzeć si, produkcji energooszczędnych bloczków Ytong Energo.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.15YTONG.pl/dniotwarte lub zadzwonić pod numer infolinii: 0 801 122 224/29 767 03 60. - Od rozpoczęcia produkcji aż do dzisiaj z ostrołęckich bloczków Ytong wybudowano już ponad 31 tys. domów jednorodzinnych - mówi Monika Mychlewicz, dyrektor ds. marketingu Xella Polska. - Specjalnie dla przyszłych inwestorów na dni otwarte Ytong w Ostrołęce zaprosiliśmy specjalistów - profesjonalistów od domów jednorodzinnych. Zapraszamy do skorzystania z ich porad - zachęca Monika Mychlewicz. Dodajmy, że Ytong obchodzi w tym roku 15-lecie działalności w naszym kraju. Pierwszy zakład powstał właśnie w Ostrołęce. Jako pierwszy zakład na świecie przez trzy lata z rzędu (1999-2001) zwyciężał w Europejskim Konkursie Jakości organizowanym dla zakładów betonu komórkowego Ytong. Zgodnie z regulaminem konkursu trzykrotny zwycięzca otrzymuje przechodnie dotąd trofeum na stałe. Podczas dni otwartych Ytong w Ostrołęce odbędzie się seminarium "Jak dobrze przygotować się do budowy domu", w czasie którego będzie się można dowiedzieć, jak planować koszty projektu budowlanego, na co zwracać uwagę przy wyborze gotowego projektu i jak dobrze wybrać ekipę budowlaną.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.