120. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 18-19 lutego 2017 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14, odbędą się pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe.

Rozbudowana oferta targów pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich ofert z regionu, dzięki czemu łatwo jest je porównać a każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości znajdzie coś dla siebie, na zwiedzających czekać będą specjalne oferty i promocje. Organizowane cyklicznie targi to dobry czas, by bliżej poznać dewelopera, zapytać o wszystko i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Dzięki obecności wykwalifikowanych ekspertów z branży finansowej, istnieje możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie sfinansowania nieruchomości, a dla tych, którzy głowią się nad aranżacją nowo nabytej nieruchomości, pomocą służyć będą obecni na targach architekci. Na targach będzie również bezpłatne doradztwo prawne adekwatne do charakteru targów.

W dniu 18 lutego w sobotę zorganizowane będą specjalnie dla klientów targów wykłady w tematach:

  • godz. 12.30 – Zakup mieszkania krok po kroku – Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • godz. 13.00 – Atrakcyjność inwestycyjna dzielnic Krakowa – Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna
  • godz. 13.30 – Kredyty hipoteczne, co nas czeka w 2017 roku? – Albert Opoka, Phinance

Każdy odwiedzający Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy, zawierający ciekawostki z rynku mieszkaniowego, szczegółowy plan stoisk z listą wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi oraz mapę Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Targi Mieszkań i DomówTargi Mieszkań i Domów materiały prasowe / sbdim

 Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator przygotował kolorowy plac zabaw, gdzie będzie można pozostawić swoich maluchów pod profesjonalną opieką  na czas zapoznania się z bogatą ofertą targową.

Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia w kawiarence targowej.

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

Email:biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.