Znaleźć, kupić, zamieszkać. Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu

Ubiegły rok był bardzo dobry zarówno dla deweloperów, jak i kupujących - sprzedaż mieszkań osiągnęła wyniki z rekordowych lat przed spowolnieniem gospodarczym. Dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie, młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów ?Mieszkanie dla młodych?. Osoby, które planują zakup wymarzonego mieszkania lub domu już tej wiosny swoje poszukiwania mogą rozpocząć na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl

- Wszystko wskazuje na to, że 2015 będzie dobrym rokiem na zakup wymarzonego M - ceny utrzymują się na akceptowalnych poziomach, kryteria przyznawania dopłat w "Mdm" mają zostać jeszcze poluzowane, a deweloperzy wprowadzają do sprzedaży kolejne inwestycje. Idealnym miejscem do poszukiwań wymarzonego mieszkania czy domu są nasze targi - mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 7. i 8. marca w w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 będzie można zapoznać się z ofertą niemal całego dolnośląskiego rynku mieszkaniowego. Swoje oferty zaprezentuje blisko 120 wystawców , spośród których wielu przygotowało unikalne promocje , dostępne tylko dla uczestników imprezy (wśród nich m. in. Dom.deweloper Wrocław , Diamond Properties, Format Deweloper, Locus, Matusewicz Development ). Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych dolnośląskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak Archicom, ATAL, Budotex, Dom Development, LC Corp, Rafin, Triada Dom, Vantage i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym - swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości , jak Home Broker , Metrohouse i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank BPH, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych - w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych "Mieszkanie dla Młodych" - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Gazety Wyborczej" na najlepszą inwestycję czytelników "Gazety Dom". W wydaniu "GD" z 4. marca, która będzie dystrybuowana także na targach, opublikowane zostaną opisy nominowanych inwestycji i kupon konkursowy. Wypełnione kupony będą zbierane na stoisku "GW". W wydaniu "Gazety Dom" 11. marca ogłoszona zostanie zwycięska inwestycja oraz lista nagrodzonych uczestników konkursu.

Oprócz specjalnego przewodnika, ułatwiającego poruszanie się po targach wszyscy odwiedzający imprezę otrzymają również bezpłatny "Album Targowy - Wrocław i okolice, wiosna 2015" . Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?" , zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III oraz szczegółowe informacje o dopłatach w ramach "Mdm".

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z Fabryką Pomysłów i Zabawy przygotował kolorowy plac zabaw . Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej .

Partnerem Targów jest firma Dom Development . Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Prezydent Miasta Wrocławia oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

7-8. marca 2015 r.

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1, Wrocław

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

nowyadres.plnowyadres.pl