Żyj nowocześnie i postaw na wygodę - nowa inwestycja na Mokotowie

Europejskie Centrum Inwestycyjne rozpoczyna trzeci etap inwestycji MODUO pod nazwą Moduo Apartments. Do sprzedaży trafi 297 mieszkań liczących od 1 do 5 pokoi. Inwestycja powstanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki 6.

W inwestycji ModuoApartments lokale zostały zaprojektowane w zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze mieszkania będą miały powierzchnię 27m2,największe ponad 120m2. Dzięki temu będzie to inwestycja odpowiednia zarówno dla singli, jak i dla rodzin wielodzietnych. Niezależnie od metrażu, lokale są zaprojektowane w funkcjonalny sposób, by umożliwić lokatorom dowolną aranżację zgodną z ich preferencjami i potrzebami.W zdecydowanej większości mieszkań znajdują się także balkony oraz tarasy o powierzchni sięgającej nawet 33m2.

Funkcjonalnie i wygodnie

Dla wygody mieszkańców dostępne będą komórki lokatorskie, schowki, stojaki na rowery oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na parterze powstaną ciche lokale handlowe
i usługowe. Garaż podziemny będzie miał dwa poziomy i zapewni 353 miejsca postojowe. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, a dla dorosłych plac miejski oraz strefę rekreacyjną z małą architekturą. Bezpieczeństwa na osiedlu strzec będzie całodobowa ochrona.

Osiedle, które inspiruje

Projektanci, przy budowie inwestycji, wykorzystają nowoczesne technologie. Mieszkańcy będą mogli korzystać z takich udogodnień jak np.: wideofony, cichobieżne windy, oświetlenie LED, czujniki ruchu pozwalające na oszczędność energii, ekologiczne materiały budowlane, a także rozwiązania zapewniające wysoki komfort termiczny i akustyczny budynków oraz retencjonowanie wody opadowej w nawierzchni terenów zielonych.

Moduo Apartments będzie idealnym miejscem do zamieszkania, przyjaznym zarówno ludziom, jak i środowisku. Chcemy, by osiedle odpowiadało współczesnym, światowym trendom wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie.

– mówi Agnieszka Kozłowska, Dyrektor Marketingu i Komercjalizacji, Europejskie Centrum Inwestycyjne S.A.

Przyszłym mieszkańcom Moduo Apartments nie chcemy dawać tylko przysłowiowego dachu nad głową. Nasze inwestycje planujemy zawsze w taki sposób, aby na zewnątrz, jak i w samych mieszkaniach, kreować dla nich przyjazną przestrzeń, w której będą mogli czuć się nie tylko przytulnie i komfortowo, ale która będzie dla nich także inspiracją w codziennym życiu.

– podsumowuje Agnieszka Kozłowska, (Dyrektor Marketingu i Komercjalizacji – ECI S.A).

Komunikacyjno-handlowy Postęp

Osiedle Moduo Apartments zlokalizowane będzie na warszawskim Mokotowie, pomiędzy ulicami Postępu i Cybernetyki, w otoczeniu kompleksów biurowych i osiedli mieszkaniowych o nowoczesnej architekturze. Inwestycja będzie bardzo dobrze skomunikowana. W odległości 350 metrów od osiedla znajduje się 10 przystanków autobusowych, 4 tramwajowe, które umożliwią szybką podróż do centrum Warszawy, a także 2 stacje Veturilo. W niedalekiej odległości znajdują się również trzy stacje metra (Wilanowska, Służew, Wierzbno) oraz stacja SKM (Warszawa Służewiec).

W promieniu 800 metrów od inwestycji można będzie korzystać z licznych obiektów handlowo-usługowych takich jak np. Galeria Mokotów, Cinema City, Piotr i Paweł, Calypso Fitness Club, Reebok Crossfit Mokotów, Poczta Polska, Lux-Med, Enel-med, trzy przedszkola i wielu innych.Pozwoli to na załatwianie wielu spraw w okolicy domu, bez konieczności dojazdu do centrum miasta.

Więcej o: