Collin Farell - były mąż Alicji Bachledy-Curuś sprzedaje ich wspólny dom w Los Angeles

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farell od 9 lat nie są razem, ale do tej pory nie sprzedali domu, w którym razem mieszkali. Dopiero teraz para, która po rozstaniu żyje w przyjacielskich relacjach, postanowiła nieruchomość sprzedać, a majątkiem się podzielić.

Ich wspólny dom znajduje się na Wzgórzach Hollywood w Los Angeles, gdzie para mieszkała w czasie ciąży aktorki i przez rok wspólnego związku. Nieruchomość była również zajmowana przez parę wymiennie już po rozstaniu. 

Posiadłość w Hollywood

Alicja Bachleda-Curuś i jej były mąż Collin Farell kupili posiadłość w 2010 roku za 1,2 miliona dolarów. Budynek został wybudowany w 1927 roku, w modnym wówczas stylu letniej rezydencji Tudorów. Wewnątrz znajduje się jadalnia z wyjściem na taras oraz salon z kominkiem. Dla gospodarzy czeka również gabinet z miejscem na biblioteczkę. 

Nieruchomość posiada cztery sypialnie i trzy duże łazienki. Dom jest usytuowany w spokojnej okolicy z widokiem na wzgórza i miasto poniżej. Duży ogród mieści elegancko usytuowany taras, a całość jest otoczona drzewami, co daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Cały budynek ma 254 metry powierzchni, a działka wokół ma 912 metrów kwadratowych. 

Jaka cena

Pierwsza transakcja sprzedaży zarejestrowana w cyfrowych systemach nieruchomościowych USA (ITECH, CLAW, SoCalMLS) podaje, że posiadłość została sprzedana w 1987 roku za 400 tysięcy dolarów. Później zmieniała właścicieli trzykrotnie, aż osiągnęła cenę zakupu z 2010 roku. 

zdjęcie ofertowe / realtor.com

Obecnie, eksperci z biura nieruchomości The Clinton and Todd Team wycenili posiadłość na 1,495 miliona dolarów, czyli około 5,7 miliona złotych.

źródło: realtor.com

Więcej o: