Zobaczcie nowy dom Travisa Barkera - perkusisty zespołu Blink - 182

Bartłomiej Baranowski
15.05.2017 13:02
A A A
Nowy dom Travisa Barkera

Nowy dom Travisa Barkera (Rodeo Reality)

Perkusista - Travis Barker - popularnego punkowego zespołu Blink-182 nabył nowy dom. Nowa posiadłość muzyka znajduje się niedaleko Los Angeles w miasteczku Calabasas.

Travis Barker jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów na świecie. Jego kariera jest związana z zespołem Blink-182, w którym to odnosił największe sukcesy. Barker nabył nowy dom ledwie parę dni temu.

Poprzedni dom Travisa Barkera

Poprzedni dom perkusisty mieścił się w Cheviot Hills, dzielnicy Los Angeles. Za sprzedaż modernistycznej posiadłości Travis Barker otrzymał prawie 5 milionów dolarów (4,75 miliona dolarów). Na nieruchomości muzyk zarobił nieco ponad pół miliona, ponieważ jeszcze w 2014 roku kupił ją za 4 miliony.

Od modernizmu do włoskiej willi

Nowy dom Travisa Barkera znajduje się w małej miejscowości Calabasas, a konkretnie w dzielnicy willowej Oaks. Miasto uchodzi za jedno z wielu zagłębi sław USA. W tym samym mieście mieszka chociażby aktor Will Smith, raper Kanye West, muzyk Justin Bieber, piosenkarka Selena Gomez oraz celebrytka Kim Kardashian.

Włoska willa, w której zamieszka muzyk posiada 5 sypialni, 6 łazienek, basen oraz biblioteczkę. Całość mieści się na niemal 670 metrach kwadratowych.

Na transakcją czuwał Michael Chez z biura Rodeo Reality.

Źródło: Variety.com 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Poradniki Domiporta.pl