Dwupoziomowy penthouse. To może być tylko mieszkanie Johnny'ego Deppa [ZDJĘCIA]

Johnny Depp to aktor, który zasłynął takimi rolami jak Edward Nożycoręki, kapitan Jack Sparrow czy Sweeney Todd. Wcielenia aktora zazwyczaj są wyjątkowo ekstrawaganckie. Zupełnie tak samo jak jego mieszkanie, które od niedawna można kupić!

Dwupoziomowy penthouse?

Czy coś takiego w ogóle może istnieć? Oczywiście, że tak. Jedyny wymóg to oczywiście posiadanie dwóch ostatnich pięter w budynku zupełnie na własność. Aktorowi nie brakuje ani wyobraźni, ani pieniędzy. Jego mieszkanie wystawione na sprzedaż tylko to potwierdza. By wyglądało tak jak w chwili obecnej, aktor musiał wykupić łącznie 5 apartamentów położonych na dwóch ostatnich piętrach w budynku Columbia w Los Angeles. A potem, rzecz jasna, musiał je połączyć.

Źródło

Ile to kosztuje?

Budynek Columbia, w którym mieści się penthouse Johnn'ego Deppa mieści się praktycznie w samym centrum Los Angeles, gdzie cena metra kwadratowego wynosi 6 tysięcy dolarów. Cała nieruchomość w aktora została wystawiona za prawie 13 milionów dolarów. Sporo powyżej średniej.

Źródło

Budynek Columbia - historia najnowsza LA

Eastern Columbia Building - to jeden z najstarszych apartamentowców, który przeszedł gruntowną renowację w 2007 roku stając się miejscem jeszcze bardziej luksusowym niż dotychczas. Budynek wybudowany w 1930 roku na stałe wpisał się w skyline LA. A zegar umieszczony na jego zwieńczeniu jest widoczny z praktycznie każdego miejsca Los Angeles.

Źródło

Co zajmuje tyle miejsca?

W mieszkaniu Johnn'ego Deppa można znaleźć praktycznie wszystkie udogodnienia. Poza dziewięcioma sypialniami (w tym jednej przerobionej na studio), w apartamencie znajduje się również miejsce na basen, saunę, strefę SPA, salę fitness czy palenisko. Nie zabrakło również tarasów z widokiem na miasto aniołów.

Art deco

Budynek został wybudowany, a później pieczołowicie odrestaurowany w stylu Art-Deco, który był najbardziej modny w tym okresie. Poskutkowało to niezwykłą aranżacją wnętrz oraz ciekawą stylistyką elewacji. Art-deco w połączeniu z aranżacją wnętrza przez aktora, nabrało indywidualnego stylu. Próżno szukać w całych Stanach tak unikatowego wnętrza.

Źródło

Wnętrze 1/2

Aranżacja wnętrza oddaje charakter właściciela. W tym, konkretnym przypadku widać to najbardziej. Jaskrawe role wpłynęły na aktora, a to znalazło ujście we wnętrzu jego apartamentu. Wnętrze jest pełne jaskrawych kolorów oraz obrazów i wszelako pojętej sztuki.

Źródło

Wnętrze 2/2

Apartament jest wypełniony tkaninami o różnej fakturze. Praktycznie każde pomieszczenie wyróżnia się inną paletą barw, a jedyne co je łączy to dzieła sztuki porozwieszane w niemal każdym miejscu w mieszkaniu. Meble znajdujące się wewnątrz, odwrotnie do panującej mody, posiadają wiele szczegółów. Czego jak czego, ale stylu nie można im odmówić.

Źródło

Johnny Depp - inwestor

Aktor jest nie tylko aktorem oraz producentem muzycznym. Jego wielką miłością są również inwestycje w nieruchomości. Przynajmniej 5 apartamentów zostało przez niego zakupionych w celach inwestycyjnych do końca 2015 roku. Najbardziej znaną nieruchomością aktora jest 37-akrowa posiadłość we Francji oraz prywatna wyspa na Bahamach.

Źródło

Więcej o: