Kupili gotowy projekt

Spółka Unibep kupiła 100 proc. udziałów w GN Invest. Dzięki temu na warszawskim Mokotowie powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa. Deweloper ma już gotowy projekt oraz ostateczną decyzję pozwolenia na budowę.
Nowa inwestycja powstanie u zbiegu ulicy Wyścigowej i Rzymowskiego. Stąd bardzo blisko do biznesowej części Warszawy - w pobliżu znajdują się liczne i nowoczesne biurowce zlokalizowanych w okolicy Galerii Mokotów. 

Budynek o lekkiej bryle i aluminiowych fasadach, będzie miał bardzo nowoczesny design, a do jego wykończenia zostaną użyte wysokiej, jakości materiały naturalne. Inwestycja będzie się składać z 222 mieszkań o podwyższonym standardzie oraz 4 lokali usługowych. Całkowita powierzchnia użytkowa planowanej inwestycji to ok. 29 tys. m kw., z czego ponad 16 tys. metrów zajmie powierzchnia mieszkań.

Cześć mieszkalną stanowić będą dwa siedmiokondygnacyjne skrzydła w kształcie litery "L", z 11 i 15 piętrowymi dominantami, z których roztacza się widok na panoramę Warszawy, Tory Wyścigów Konnych oraz Dolinę Służewiecką. Najmniejsze kawalerki będą miały powierzchnię 27 m kw. Największe będą lokale czteropokojowe o metrażach do 117 m kw. Inwestor przekonuje, że starannie przemyślany układ mieszkań umożliwi dowolną aranżację i szereg indywidualnych rozwiązań przestrzennych.

Lokale będą posiadały loggie o powierzchniach dochodzących do 81 m kw. lub tarasy nawet do 101 m kw. Przeszklone loggie i tarasy mają zapewnić mieszkańcom dużą ilość światła we wnętrzach.