Rusza III etap Imaginarium

Ronson Development rozpoczyna budowę dwóch kolejnych kameralnych budynków w Warszawie. To oferta dla osób z grubszym portfelem. Ceny zaczynają się od 9,5 tys. zł brutto za metr kwadratowy
Imaginarium III to kolejny etap osiedla zlokalizowanego na warszawskich Bielanach. Budowa rozpocznie się za trzy miesiące, zakończenie projektu planowane jest na koniec 2011 roku. W pierwszym etapie Imaginarium, zakończonym w grudniu 2007, sprzedane zostały wszystkie z 58 mieszkań. Drugi etap został ukończony w sierpniu zeszłego roku. Tu jednak w sprzedaży są jeszcze ostatnie mieszkania z 65 wybudowanych lokali.

W ramach trzeciego etapu powstają dwa kameralne budynki, spójne z charakterem dwóch poprzednich etapów. Inwestycja liczy zaledwie 45 mieszkań. Najmniejszy lokal będzie miał powierzchnię 43 mkw., największe będą 126 metrowe mieszkania.

"Wejdź do harmonijnego świata Imaginarium położonego na skraju Rezerwatu Przyrody i odetchnij czystym powietrzem" - w taki sposób zachwala deweloper swój nowy projekt. Niska zabudowa oraz bliskość Lasku Bielańskiego mają jednak swoją cenę, a deweloper każe sobie za ten luksus słono płacić. Ceny zaczynają się od 9,5 tys. zł brutto za metr kwadratowy.

Na co mogą liczyć przyszli mieszkańcy? Wszystkie mieszkania będą miały duże, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń.

Część mieszkań położonych na drugim piętrze będzie posiadała duże prywatne tarasy na dachu. Do mieszkań parterowych będą przynależeć duże ogródki. Jak twierdzi inwestor mają one dodatkowo podkreślać związek osiedla z otaczającą go przyrodą.