Wykupili wszystkie Akacje

Dom Development sprzedał wszystkie mieszkania na osiedlu Akacje 11 na warszawskim Tarchominie
Spółka pochwaliła się, że sprzedała wszystkie 77 mieszkań na osiedlu usytuowanym przy ul. Światowida w prawobrzeżnej części Warszawy. Budowa tego osiedla rozpoczęła się w maju 2008 roku, natomiast inwestycja została oddana do użytku we wrześniu 2009 roku. - Osiedle Akacje 11 jest kolejnym etapem rozwoju projektu inwestycyjnego Akacje, cieszącego się wśród klientów bardzo dobrą opinią, który zgodnie z obecnymi założeniami będzie w przyszłości kontynuowany - czytamy w komunikacie dewelopera.

- Akacje 11 to kameralny, nowoczesny budynek zaprojektowany w formie tzw. "schodkowej" o wysokości czterech, pięciu i sześciu kondygnacji. W inwestycji znajdowały się mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach. Ceny lokali kształtowały się już od 6 tys. zł za metr kwadratowy. Każde z mieszkań dysponuje jasną, przestronną kuchnią i balkonem.

Akacje 11 to kolejny etap osiedla, które cieszy się bardzo dobrą opinią klientów - mówi Jarosław Szanajcą, prezes zarządu Dom Development. - Potwierdzeniem tego jest tak szybka sprzedaż wszystkich mieszkań w tej inwestycji, w tym dość trudnym dla całego rynku deweloperskiego okresie - dodaje. Zdaniem prezesa Szanajcy widać jednak, że klienci nawet w kryzysie poszukują ciekawych mieszkań w interesujących inwestycjach, których powoli zaczyna na rynku brakować. - Dlatego też rozważamy wprowadzenie do sprzedaży kolejnych inwestycji. Pierwsza z nich, czyli osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce, znajduje się w pobliżu sprzedanej już inwestycji Akacje 11 i oferuje mieszkania w podobnym standardzie. To osiedle już czeka na potencjalnych nabywców - przekonuje.

Deweloper przekonuje, że Akacje to rozpoznawalna marka wśród inwestycji mieszkaniowych na warszawskim Tarchominie, która za każdym razem spotyka się z bardzo dobrą opinią jego klientów. Zdaniem inwestora dodatkowym atutem tego osiedla jest nie tylko bliskość rozległych terenów wycieczkowych i rekreacyjnych, ale również bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura. - Jestem przekonany, że zarówno mieszkańcy tego osiedla, jak i przyszli mieszkańcy osiedla Klasyków będą zadowoleni ze swojego wyboru - mówi Jerzy Bieniewski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Dom Development.