Home Broker podwaja liczbę oddziałów i przejmuje Finamo

Czołowy pośrednik na rynku nieruchomości Home Broker przejmie sieć doradców finansowych Finamo, dzięki czemu podwoi liczbę oddziałów i doradców finansowych
Home Broker właśnie otwiera 21. placówkę. We wszystkich oddziałach tej firmy pracuje obecnie 300 doradców specjalizujących się w rynku nieruchomości i 115 doradców finansowych. Po przejęciu Finamo Home Broker będzie miał 40 placówek z ponad 600 doradcami. Prezes firmy Damian Milibrand chwali się, że zapotrzebowanie na jej usługi gwałtownie wzrosło w ostatnim roku. - Z tygodnia na tydzień przybywa nam klientów. Dlatego postanowiliśmy skokowo powiększyć sieć sprzedaży, aby nie tracić czasu i wykorzystać obecną sytuację do dalszego zwiększenia udziału w rynku - Milibrand. Innym powodem zakupu sieci Finamo jest lokalizacja placówek, jakie otworzył ten pośrednik. Home Broker będzie je miał także w Toruniu, Gdyni i Bydgoszczy.

- Będziemy się nadal rozwijać. Nasza strategia na najbliższe lata przewiduje dalszy wzrost organiczny. Nie wykluczamy jednocześnie kolejnych przejęć. Jesteśmy dziś bogatsi o wiedzę w zakresie przeprowadzania takich transakcji - zapowiada prezes Home Broker.

Więcej o: