WrocLOVE - znajdź miejsce, które pokochasz. Targi "Na Swoim" we Wrocławiu

Jak znaleźć tą jedną jedyną nieruchomość, w której będzie się chciało spędzić resztę życia? Jednej poprawnej odpowiedzi nie ma, ale na targach "Na Swoim" uzyskasz wiedzę i potrzebne porady by rozpocząć poszukiwania!

18 i 19 listopada w Hali Orbita będzie można sprawdzić wraz z fachowcami wszystkie możliwości i oferty. Profesjonalne katalogi targowe, różnorodne propozycje deweloperów z całego miasta w jednym miejscu i czasie, spotkania i konsultacje z ekspertami z zakresu prawa, finansów czy designu.

Targi "Na Swoim" we Wrocławiu

Na targach będzie 70 wystawców, bogate promocje, katalogi informacji, seminaria, konsultacje i liczne prelekcje. Jest to ogromne usprawnienie w procesie zakupu wymarzonego „M”. Tym razem na odwiedzających czeka też oferta specjalna: sprawdzenie zdolności kredytowej i wystąpienie o kredyt na preferencyjnych warunkach w Centrum Badania Zdolności Finansowej jeszcze w trakcie trwania eventu.

Targi 'Na Swoim' we WrocławiuTargi 'Na Swoim' we Wrocławiu materiały prasowe

Oferta targów nieruchomości w Polsce rośnie z roku na rok, podobnie jak ich jakość i liczba odwiedzających. W jednym miejscu i jednym czasie otrzymujemy odpowiedzi na większość już nurtujących nas pytań oraz tych, o których jeszcze nie pomyśleliśmy. To tam istnieje możliwość propozycji różnych deweloperów z całego regionu, a nawet kraju. Osobiście porozmawiać z ekspertami, którzy udzielą aktualnych informacji o formalnych aspektach zakupu oraz porównać kredyty hipoteczne różnych banków.

Bogatej ofercie wystawców na takich wydarzeniach zawsze towarzyszy szereg wystąpień i konsultacji specjalistów ze wszystkich dziedzin niezbędnych przy zakupie: prawa, finansów, podatków czy designu. Goście mogą też bezpłatnie korzystać z indywidualnych porad w punktach doradczych. Innymi słowy: w ciągu jednego weekendu i w jednym miejscu możemy poznać wszystkie swoje opcje.

Targi 'Na Swoim' we WrocławiuTargi 'Na Swoim' we Wrocławiu materiały prasowe

Partnerami wydarzenia są: Archicom SA oraz Rafin Developer.

Partnerem medialnym jest serwis Domiporta.pl

Więcej na stronie wydarzenia.