Apartamenty Zygmunta - kameralnie w sercu miasta

W centrum Gliwic powstaje wyjątkowe miejsce, w którym elegancja łączy się z dbałością o detale i jakością wykonania. Tylko teraz Apartamenty Zygmunta z wyjątkową ofertą - 20 000 zł na wybrane mieszkanie!

Zaledwie 4 minuty od rynku powstaje apartamentowiec, który na nowo definiuje wysoki standard i dbałość o szczegóły na lokalnym rynku nieruchomości. W sześciokondygnacyjnym apartamentowcu położonym przy ulicy Zygmunta Starego 22 w Gliwicach znajdzie się 45 mieszkań w metrażach od 43 do 121 m2. Dwukondygnacyjny podziemny parking pomieści 87 samochodów, a położone na parterze 4 lokale komercyjne zapewnią przyszłym mieszkańcom bliskość najważniejszych usług.

Otoczenie Apartamentów Zygmunta to wachlarz możliwości, jakie daje centrum miasta: sklepy i parki, restauracje i kawiarnie, a także szkoły, kluby fitness, czy teatr muzyczny. Rozpoczęta już budowa opiera się na wyjątkowej dbałości o wykorzystane materiały: energooszczędna i ponadczasowa, drewniana stolarka okienna, a także klinkierowa fasada zadają szyku i gwarantują doskonałą prezencję przez długie lata. Projekt stworzony przez renomowany architektoniczny duet: pracownię Medusa Group i Kwadro, zostanie oddany do użytku z końcem przyszłego roku.

Wizualizacja inwestycji 'Apartamenty Zygmunta'Wizualizacja inwestycji 'Apartamenty Zygmunta' materiały prasowe

Apartamenty charakteryzują się nie tylko doskonałym nasłonecznieniem, dzięki wysokim przeszkleniom, ale także dopasowanymi rozkładami pomieszczeń. Wiele z nich ma garderobę lub drugą łazienkę, a wszystkie doskonale oddzielają część dzienną od nocnej. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców w portfolio Apartamentów Zygmunta znajdują się lokale z balkonami i loggiami, a na parterze – z dużymi ogrodami nawet do 142 m2. Na ostatnim piętrze deweloper przewidział 6 apartamentów z przestronnymi tarasami do 42 m2. Istnieje także możliwość indywidualnego wykończenia apartamentu pod klucz.

Realizatorem tego wyjątkowego projektu jest spółka Tocton, czerpiąca z doświadczenia firmy Elipsa, która od 1996 roku działa m.in. na rynku nieruchomości. Zdobyta wiedza i najlepsze praktyki pozwalają teraz na tworzenie i uzupełnianie tkanki miejskiej, a profesjonalizm i szczególne skupienie na detalach sprawiają, że Apartamenty Zygmunta, to nowa jakość na rynku.