Legendarny snowboarder - Shaun White - wynajmuje swój dom. Sprawdź czy Cię stać

Shaun White to nie tylko prawdziwa legenda snowboardingu, lecz również skuteczny biznesmen. Na nieruchomościach zarabia niewiele gorzej niż na kontraktach sponsorskich. Oto kolejna rezydencja w jego portfolio.

Shaun White to złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu z 2018. Obecnie oferuje na wynajem jedną z najładniejszych rezydencji w Malibu. 

Wysoki czynsz

Słynny sportowiec z posiadanych nieruchomości buduje pomału (acz skutecznie) imperium nieruchomości na wybrzeżu. To kolejna posiadłość, która została kupiona i przygotowana na wynajem. 

Poza sezonem wakacyjnym wartość najmu jest wyliczona na 22,5 tysięcy dolarów za miesiąc. Natomiast w dwa wakacyjne miesiące koszt najmu wynosi 55 tysięcy dolarów. 

Willa w Malibu

Rezydencja znajduje się przy 7163 Birdview Avenue w Malibu (Kalifornia, USA). Willa posiada trzy sypialnie, dwie łazienki oraz ogromny salon. Całość mieści się na 200 metrach kwadratowych. 

Sypialnia gospodarzy jest w typie master, a w jadalni znajduje się kominek. Posiadłość znajduje się tuż przy samej plaży w Point Dume. Na terenie działki znajduje się garaż na dwa samochody.

Imperium nieruchomości Shauna White'a

Shaun White rozpoczął budowę swojego nieruchomościowego imperium w 2013 roku od kupna posiadłości znajdującej się tuż obok obecnie oferowanej. Zapłacił za nią 8,94 miliona dolarów. 

Posiadłość Shauna White'a w MalibuPosiadłość Shauna White'a w Malibu zdjęcie ofertowe / coldwellbankerhomes.com

Po sprzedaży w 2016 roku apartamentu typu condo w Park City za 475 tysięcy dolarów, pozbył się również z zyskiem willi w Encinitas za 8 milionów dolarów. Do nieruchomościowego imperium Shauna White'a należy także dwa eleganckie domy w Los Angeles kupione w 2017 roku za 1,6 miliona dolarów i 3,75 miliona dolarów. 

Źródło: coldwellbankerhomes.com