198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży

Rusza sprzedaż drugiego etapu osiedla Park Ostrobramska, które powstaje na warszawskiej Pradze-Południe. Już teraz zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą Skanska. Do wyboru mają 198 nowych mieszkań, których ceny zaczynają się już od 195 tys. zł. Więcej o etapie będzie można dowiedzieć się podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 sierpnia.

Startuje sprzedaż etapu B inwestycji Park Ostrobramska. Skanska Residential Development Poland zbuduje kolejne dwa budynki. Klienci otrzymają do wyboru aż 198 mieszkań o metrażach od 23,5 do 110 m2.

Ceny zaczynają się już od 195 tys. zł. - Szeroką ofertą staramy się trafić do różnorodnych odbiorców. Znaleźć w niej można mieszkania, które zaspokoją potrzeby klientów szukających innych rozwiązań i ciekawych planów mieszkań łatwych w aranżacji - zaznacza Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland. - Nasza oferta różni się od konkurencji swoją różnorodnością. Znajdują się w niej zarówno liczne, przestronne 4 i 5-pokojowe nieruchomości o funkcjonalnych układach, jak i małe, przytulne mieszkania o metrażu już od 23,5 m2. Jest to wielkość niespotykana na warszawskim rynku pierwotnym, a z naszych obserwacji widać, że cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje Michał Świderski.

Każde mieszkanie z nowej oferty będzie posiadać balkon lub taras. Nawet najmniejsze z nich będą miały balkon o powierzchni sięgającej nawet 8,5 m2. Największy taras z kolei liczyć będzie prawie 100 m2. Do walorów osiedla zaliczyć można także duże okna, które zapewnią odpowiednie doświetlenie wnętrz, a także większą odległość między budynkami, gwarantującą poczucie przestrzeni i intymności. Pomiędzy budynkami etapu A i B powstanie przestronny teren wspólny, na którym znajdzie się między innymi plac zabaw dla dzieci.

Za zakupem mieszkania w Parku Ostrobramska przemawia również bardzo dobra lokalizacja. Do centrum miasta można dojechać w zaledwie 15 minut. Osiedle sąsiaduje z centrum handlowym, dzięki czemu najważniejsze usługi i sklepy są w zasięgu ręki.

W dalszym ciągu trwa również sprzedaż pierwszego etapu inwestycji, którego budowa zakończy się już pod koniec tego roku. Na zainteresowanych szybką przeprowadzką czekają mieszkania w atrakcyjnych cenach. W etapie A swoje upragnione cztery kąty można kupić już od 237 tys. zł.

Dzień Otwarty z prezentacją nowej oferty

Już w najbliższą sobotę, 10 sierpnia, Skanska Residential Development Poland zapr asza na Dzień Otwarty osiedla Park Ostrobramska, podczas którego zaprezentowana zostanie oferta mieszkaniowa etapu B inwestycji. Konsultanci Skanska będą czekać na gości między 10.00 a 15.00 w Domu Sprzedaży Skanska, który mieści się na terenie osiedla przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Więcej informacji na temat osiedla na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj

Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego? Sprawdź ogłoszenia tego dewelopera