Dni Warszawy - do zobaczenia za rok!

Ponad 17 tys. Warszawiaków odwiedziło w miniony weekend Pole Mokotowskie i wzięło udział w DNIACH WARSZAWY, bezpłatnym pikniku mieszkaniowym zorganizowanym przez Warszawski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Przez dwa dni mieszkańcy stolicy mogli się dowiedzieć m.in. w której dzielnicy najlepiej kupić mieszkanie, jak zdrowo się odżywiać i jak aktywnie spędzać czas w mieście.

 Atrakcji było co niemiara

W przyjaznym, pełnym zieleni otoczeniu uczestnicy mieli do dyspozycji wyjątkowe atrakcje. W ramach kilku stref, m.in. strefy relaksu, strefy kultury i rozrywki czy kina plenerowego każdy znalazł coś dla siebie. W ciągu dwóch dni odwiedzający śpiewali z Kapelą Czerniakowską oraz Witkiem Muzykiem Ulicy. Dużym powodzeniem cieszyły się również tańce podczas Warszawskiej Potańcówki z DJ WIKĄ. Wśród gości bardzo dużym zainteresowaniem Warszawiaków cieszyła się również „Galeria Warszawska” wystawa zdjęć o Warszawie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, której patronat objęła firma Upper Finance. Po raz pierwszy na Polu Mokotowskim przy DNIACH WARSZAWY pojawił się doskonale znany Warszawiakom Targ Śniadaniowy, który wraz z Fundacją Szkoła na Widelcu w sobotę 11 czerwca przygotował inicjatywę charytatywną na rzecz lepszego żywienia dzieci pn. „Kucharze dzieciom”, która zgromadziła niemal 40000 zł na wyposażenie szkół w Warszawie. 

Na naszym stoisku rozdawaliśmy najmłodszym pomarańczową jaką nasze logo, watę cukrową!Na naszym stoisku rozdawaliśmy najmłodszym pomarańczową jaką nasze logo, watę cukrową! Domiporta.pl

W trakcie DNI WARSZAWY rozdano 1000 młodych drzewek dębu oraz ponad 600 sadzonek – wszystko to, dzięki uprzejmości naszych Partnerów.

Dla amatorów ruchu na świeżym powietrzu niemałą atrakcją była możliwość zagrania w siatkówkę z samym Karolem Kłosem, którego zaprosił deweloper Sawa Apartments jako ambasadora projektu Solec Residence Kryształ Powiśla. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych Warszawiakach. Dla dzieci stworzona została specjalna strefa, w której dzieci mogły wziąć udział w zabawach edukacyjnych, korzystać z kącika plastycznego oraz zjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni. Goście DNI WARSZAWY mogli również w doborowym towarzystwie znanych varsavianistów odkrywać uroki Warszawy podczas spaceru po Mokotowie. 

Było merytorycznie

W centralnym punkcie DNI WARSZAWY, w przestronnym namiocie, ponad 60 firm z branży budowlanej, mieszkaniowej, wnętrzarskiej prezentowało mieszkańcom stolicy swoje propozycje. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero planuje zakup własnego „M”, czy już je urządza, uczestnicy DNI WARSZAWY mogli uzyskać informacje i porady u każdego z wystawców. W Strefach Doradczych, można było nawiązać kontakt z firmami wykończeniowymi, meblowymi, z branży RTV i AGD oraz dostawcami usług multimedialnych. Uczestnicy mogli również wysłuchać prelekcji i wziąć udziału w sesjach Q&A związanych z tematyką mieszkaniową. Porady dla wszystkich uczestników były bezpłatne.

Odpowiadaliśmy na wszystkie pytania dotyczące nieruchomości!Odpowiadaliśmy na wszystkie pytania dotyczące nieruchomości! Domiporta.pl

W ramach DNI WARSZAWY odbyła się również Warszawska Burza Mózgów: Otwarta metropolia, która była częścią paneli dyskusyjnych. Warszawska Burza Mózgów dedykowana była wszystkim, którzy interesują się rozwojem Warszawy, jej potencjałem, oraz wyzwaniami, jakie stoją przed miastem w perspektywie rozwoju do roku 2030. Podczas dyskusji każdy mógł przedstawić swój pomysł na to, co by chciał zmienić i co można zrobić, aby Warszawa była otwartą na świat i śmiało wychodzącą naprzeciw wyzwaniom metropolią, miejscem, w którym kreuje się i wprowadza w życie nowe idee i pomysły.

Wśród wystawców można było znaleźć rzetelnych deweloperów, którzy należą do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz firmy wspierające, które przez dwa dni zapewniały atrakcje oraz merytoryczne wsparcie poszukującym mieszkania.