Apartament dobrze urządzony

Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, kolejnym krokiem po sfinalizowaniu transakcji jest jego urządzenie. To dość duże przedsięwzięcie. Chcielibyśmy, aby wnętrze było przyjazne, funkcjonalne i wykończone zgodnie z obowiązującymi trendami.

Niektórzy sami podejmują wyzwanie, opierając się na inspiracjach zaczerpniętych z wnętrzarskich czasopism, Internetu czy od znajomych. Inni korzystają z pomocy specjalisty - architekta wnętrz, który dostosuje ich wymagania do możliwości lokalowych i "ubierze" to w odpowiedni styl.

SolnaSolna materiały prasowe materiały prasowe

Dobranie koloru podłogi, ścian czy drzwi z pozoru wydaje się rzeczą łatwą, ale chcąc, by wnętrze stanowiło spójną całość, trzeba trzymać się kilku zasad i być konsekwentnym w stylu. Łatwiej jest tym, którzy posiadają wyobraźnię przestrzenną i mogą już na etapie projektowania, a nawet rysunku technicznego, wizualizować wystrój całego mieszkania.

Osoby, które zdecydują się na zakup apartamentu przy Solnej 27 w Poznaniu od Moryson Development, mają ułatwione zadanie. Deweloper stworzył bowiem przykładowe wizualizacje aranżacji wnętrz oferowanych przez siebie apartamentów. Zaproponowane, zgodnie z najnowszymi trendami projekty mieszkań, pozwolą wyobrazić sobie własne domowe zacisze. Wizualizacje uwzględniają nawet takie detale, jak rozmieszczenie doniczki z kwiatkiem czy miejsce na obrazek.  Dzięki nim łatwiej dobierzemy właściwe meble, dostosujemy kuchnię do naszych potrzeb czy zabudowę szaf w sypialni.

SolnaSolna materiały prasowe materiały prasowe

Funkcjonalne, proste i pełne światła wizualizacje z pewnością przypadną do gustu wszystkim wielbicielom dobrego designu, a może staną się inspiracją.

Moryson Development - inwestor Apartamentów Solna - oferuje 16 mieszkań w eleganckim budynku  w samym sercu Poznania. Za sprawą czerwonej cegły elewacji i efektownej klatki schodowej  lokatorzy poczują prestiż miejsca, w którym zdecydowali się zamieszkać.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.