Idealny kompromis na Solnej

Jedni lubią atrakcje i zgiełk dużego miasta, inni ciszę i spokój podmiejskich miejscowości, a jeszcze inni chcieliby połączyć zalety tych dwóch lokalizacji w jednej. Taki kompromis, z pozoru niemożliwy do osiągnięcia, można uzyskać, wybierając nową inwestycję Moryson Development - Apartamenty Solna.

Elegancki budynek wykończony czerwoną, klinkierową cegłą stanął przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu. To położenie zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta. Z drugiej strony mamy, dla równowagi, zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego. Stąd spacerkiem można dojść na Stary Rynek.

Bliskie sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

Deweloper zaplanował w budynku 16 mieszkań o różnych metrażach (od 38 do 58 m2) i wysokim standardzie wykończenia, zachowując dbałość o najmniejszy detal. Na każdym piętrze znajdują się cztery apartamenty - w identycznym układzie i rozkładzie wnętrza. Na indywidualne życzenie, możliwe jest połączenie niektórych mieszkań, na tej samej kondygnacji, w jeden większy apartament.

Wnętrze budynku zostało zaprojektowane równie nowocześnie, z subtelną elegancją i funkcjonalną prostotą. Przeszklenie, wyłożonej szarym granitem, klatki schodowej oraz jednej ściany szybu i windy daje poczucie przestrzeni oraz dodatkowe wrażenia wizualne.

Na ostatnim piętrze znajduje się luksusowy penthouse, natomiast pod całym budynkiem hale garażowe dla mieszkańców. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć kłopotów ze znalezieniem miejsca do parkowania, o które w tej części miasta nietrudno.

Parter przeznaczono na działalność komercyjną m.in. na kancelarie prawne, biura, gabinety. Odbiór budynku zaplanowano na sierpień 2015 r.

Apartamenty Solna to wymarzone miejsce do zamieszkania dla tych, którzy chcą być w centrum wydarzeń kulturalnych i biznesowych.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.