Ranczo na sprzedaż. Nieruchomość serialowej Lucy w cenie małego domu. "Otoczony jest sporym sadem"

Wielbiciele wypoczynku na łonie natury mogą kupić dom bohaterki serialu "Ranczo". Chociaż położony w innym miejscu niż serialowe Wilkowyje, nie brakuje mu uroku znanego z ekranu telewizji.

"Ranczo" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich seriali, który cieszy się niezmienną popularnością. Lucy, jedna z głównych bohaterek postanowiła pozbyć się swojej prywatnej nieruchomości. 

Ilona Ostrowska swoje ranczo, czyli posiadłość utytułowaną na Roztoczu, sprzedaje wraz z sadem i ziemią z bezpośrednim dostępem do rzeczki - donosi "Super Express". "Tonący w zieleni drewniany dom wymaga generalnego remontu" - wyjaśnia dziennik. 

Posiadłość ma powierzchnię 2 tys. mkw. i leży w okolicach Lublina, na terenie parku Roztoczańskiego. -  Sprzedajemy ten spadek z wielkim żalem, ale mamy nadzieję, że posiadłość trafi do kogoś, kto da nowe życie temu miejscu - wyjaśnił w rozmowie z "SE" partner gwiazdy

 

Jak zachwala właścicielka, dom zbudowany jest na podstawie z kamienia, ma powierzchnię 250 mkw., wzniesiono go w roku 1996. Do dyspozycji są trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się pokój z kominkiem, kuchnia, WC, spiżarnie, na piętrze trzy sypialnie, łazienka i WC, a na strychu dwie sypialnie oraz WC. Dodatkowo na najwyższej kondygnacji znajduje się przeszklona oranżeria. 

"Dom otoczony jest sporym sadem (jabłonki, winogrona, maliny).Przy samej posiadłości rzeka Gorajka" - pisze na swoim Instagramie Ostrowska. 

Serialowe nieruchomości istnieją

Nieruchomości, które znane są z serialu, również zyskały na popularności. Wilkowyje, fikcyjna serialowa wieś, istnieje bowiem w rzeczywistości. Naprawdę serial kręcono bowiem w Jeruzalu położonym w powiedzie mińskim. 

Sklep spożywczy z serialu 'Ranczo'Sklep spożywczy z serialu 'Ranczo' Fot. Archeo16 (Wikimedia / CC 3.0)

Mieści się tu m.in. znany z kadrów sklep spożywczy. W tej samej lokalizacji mieści się znana z serialu plebania. 

Plebania z filmowych WilkowyjPlebania z filmowych Wilkowyj Fot. Andrzej Wolinski (Wikimedia/Picasa. CC 3.0)

Co ciekawe dworek serialowej Lucy znajduje się we wsi Sokule (pow. żyrardowski). Budynek pochodzi z XVIII wieku i wykorzystywany był również jednym z ważniejszych filmów ery PRL-u - "Nocach i Dniach" w reżyserii Jerzego Antczaka. 

Dworek we wsi SokuleDworek we wsi Sokule Fot. Jolanta Dyr (Wikimedia/ CC 3.0)

>> Eleganckie i ciekawe kolekcje mebli znajdziesz na Abra Meble <<<