Bohater filmu "Powrót do przyszłości" sprzedaje dom. Tak mieszkał Christopher Lloyd

Słynny doktor Brown z filmu "Powrót do przyszłości", a prywatnie aktor Christopher Lloyd, ma głowę do nieruchomości. Właśnie wystawił kolejną swoją posiadłość na sprzedaż. W kilka lat jej wartość wzrosła dwukrotnie.

Osiemdziesięciotrzyletni aktor, dwukrotny zdobywca nagrody Emmy oraz niezapomniany dr Emmett Brown z filmu "Powrót do przyszłości" w zaledwie tydzień wystawił dwie nieruchomości, których jest właścicielem. Zobaczcie, jak mieszkał. 

Dom Christophera Lloyda

Posiadłość została kupiona przez aktora w 2014 roku za 800 tys. dolarów. Obecnie planuje ją sprzedać za dwukrotnie więcej - 1,695 mln dol., czyli około 6,5 miliona złotych. Dom, jak wszystkie posiadłości aktora, znajduje się w Kalifornii. Dokładniej w gminie Montecito, hrabstwa Santa Barbara.

Niewielki, bo zaledwie 92-metrowy dom został wybudowany w 1950 roku w stylu hiszpańskim. Nieruchomość nosi nazwę La Vista Grande i ma niezwykły widok na ocean ze wzgórza. Ponadto, za aranżację ogrodu odpowiada słynna w Kalifornii Pat Brodie.

 

Na tej niewielkiej powierzchni mieszczą się dwie sypialnie, łazienka oraz salon z kuchnią. Zgodnie z hiszpańskim stylem budowy domów, główne wejście prowadzi prosto do salonu. Niegdyś w budynku był również garaż, ale został zaadaptowany na pomieszczenie mieszkalne. W miejscu, w którym znajdował się garaż, jest teraz salon z kominkiem. 

Mały rentier

Aktor jest przykładem rentiera. Część jego dochodu pochodzi ze sprzedaży nieruchomości, bądź ich wynajmu. Zaledwie kilka dni po wystawieniu wspomnianej wcześniej posiadłości, aktor wystawił kolejną nieruchomość na sprzedaż.

Potrzebujesz kredyt hipoteczny? Sprawdź swoją zdolność tutaj >>> 

Tym razem chodzi o dom nad samym brzegiem oceanu za 2,95 miliona dolarów. Budynek znajduje się w gminie Ventura. Agent nieruchomości prowadzący tę sprzedaż reklamuje ją jako "najlepszą ofertę na plaży poniżej trzech milionów dolarów".

Posiadłość położona nad oceanem, również wystawiona na sprzedaż.Posiadłość położona nad oceanem, również wystawiona na sprzedaż. zdjęcie ofertowe / compass.com

Fakt, że słynny aktor pozbywa się nieruchomości, nie musi oznaczać, że ma problemy finansowe. Jest to raczej decyzja biznesowa i niedługo być może usłyszymy o kolejnych zakupach.

Źródło: variety.com, variety.com

Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom. Znalazłem serwis, na którym są!

Więcej o:
Komentarze (8)
Bohater filmu "Powrót do przyszłości" sprzedaje dom. Tak mieszkał Christopher Lloyd
Zaloguj się
 • australopitek7

  Oceniono 2 razy 2

  Świetny. Uwielbiam domy typu bungalow; nie trzeba się nadreptać po schodach. W telewizji na 4-ce "Podziemny krąg" a na 5-ce "Północ - północny zachód"...

 • mr_gm

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie mieszkał? Przecież to jest nieruchomość kupiona wyłącznie pod wynajem i szybką sprzedaż, gdy ceny nieruchomości wzrosną dając pokaźny zysk..

 • phugoid

  Oceniono 3 razy 1

  no tak, 83 lata, to najlepszy wiek na decyzje biznesowe i handel nieruchomosciami

 • raknawspak

  Oceniono 1 raz -1

  Dom z widokiem na płonącą Kalifornię

 • dlugi48

  Oceniono 1 raz -1

  No i dla kogo te bzdety?

 • phugoid

  Oceniono 4 razy -2

  no i swietnie wyglada ta pralka z suszarka w glowym (?) salonie, zupelnie jak w jakims trailer parku (bylem, widzialem) ;)

 • phugoid

  Oceniono 4 razy -2

  taka nieco wieksza a moze wcale nie, przyczepa z trailer parku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX