Wyszukiwarka nieruchomości Domiporta.pl na Gazeta.pl

Na głównej stronie portalu Gazeta.pl wyeksponowana została wyszukiwarka nieruchomości przygotowana przez zespół Domiporta.pl. Dzięki tej współpracy oferty zamieszczane w serwisie ogłoszeniowym mogą być widoczne dla szerszego grona użytkowników.

Udostępnienie wyszukiwarki Domiporta.pl na Gazeta.pl zapewnia dotarcie z ofertą nieruchomości do niemal 5 milionów użytkowników (RU) strony głównej portalu miesięcznie, którzy tylko w maju br. wykonali ponad 100 milionów odsłon.

Współpraca z Gazeta.pl, która zasięgiem obejmuje ok. 60% polskich internautów, pozwoli zwiększyć i umocnić rozpoznawalność serwisu Domiporta.pl w mniejszych ośrodkach miejskich oraz miastach wojewódzkich. 

Stonowana kolorystyka i odpowiedni układ elementów wyszukiwarki sprawiają, że doskonale komponuje się ona z pozostałymi treściami strony głównej Gazeta.pl, pozostając jednak widoczną dla grupy docelowej, czyli osób myślących o sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości.

- Liczba użytkowników przechodzących na serwis Domiporta z portalu Gazeta.pl w pierwszych dniach po uruchomieniu wyszukiwarki wzrosła ponad 10-krotnie. To dobry prognostyk przed kolejnymi wspólnymi działaniami, które – jak wierzymy - zaowocują większą liczbą odwiedzin i dłuższym czasem spędzonym przez internautów w serwisie Domiporta.pl – mówi Natalia Głowala, dyrektor marketingu Domiporta.pl

O Domiporta.pl

Domiporta.pl jest platformą integrującą wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa i banki finansujące zakup mieszkań. Zespół Domiporty tworzą doświadczeni menedżerowie wywodzący się z innowacyjnych firm sektora nieruchomościowego, bankowego i nowych technologii.

O Gazeta.pl

Gazeta.pl jest jednym z największych polskich portali internetowych, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Prezentują użytkownikom różnorodne treści, m.in. artykuły oraz autorskie materiały wideo - dostępne także poprzez aplikacje na urządzenia mobilne.

Swoim klientom zespół Gazeta.pl proponuje szereg kompleksowych i niestandardowych rozwiązań reklamowych, które zapewniają efektywne dotarcie do użytkowników sieci. W ofercie biura reklamy portalu znajdują się m.in. wysokojakościowe rozwiązania z obszaru content marketingu oraz nowoczesne narzędzia content-2-commerce.

Więcej o: