Mama i dziecko - gdzie zamieszkać, by mieć wspólne miejsca na wspólne chwile?

Każda mama chce zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju i wypoczynku, a jednocześnie wygospodarować czas dla samej siebie. Dlatego kluczowe jest gdzie mieszkamy. Czy obok domu znajdziemy przedszkole, klubik dla dzieci, przestrzeń na spacery i zabawy na świeżym powietrzu, a dla siebie miejsce, gdzie można się zrelaksować? W Warszawie optymalną ofertę stworzył Eko-Park, który za stosowanie rozwiązań przyjaznych dzieciom - jako jedyny deweloper w Polsce został odznaczony znakiem jakości Kid Zone. Podczas Dni Otwartych w weekend 24-25 maja, przedstawi wyjątkowo atrakcyjną ofertę na mieszkania z własnymi ogrodami.
Ogromną zaletą osiedla Eko-Park jest bezpośrednie sąsiedztwo jednego z największych stołecznych parków - Pola Mokotowskiego, które daje niezliczone możliwości na uprawianie sportów i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Szczególnym atutem są jednak mieszkania z własnymi ogrodami, które deweloper oferuje w Grazioso Apartamenty - prestiżowym kompleksie mieszkaniowym w sercu stolicy.

- Niewiele osób mieszkających w pobliżu centrum Warszawy może pochwalić się swoim ogrodem. Własny kawałek zieleni jest szczególnie ważny dla rodzin z dziećmi, a ponieważ to właśnie one stanowią większość naszych klientów, w Grazioso Apartamenty zadbaliśmy, by stworzyć dla nich jak najlepszą ofertę, którą przedstawimy podczas Dni Otwartych 24 i 25 maja nawiązując do zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Dziecka - mówi Barbara Klassek, Dyrektor Promocji Sprzedaży Eko-Park S.A. i ekspert rynku nieruchomości.

9 placów zabaw, zadbane tereny zielone, pobliskie Pole Mokotowskie renomowane przedszkole MyVinci, klubiki i kawiarnie to wszystko zapewnia rodzinom z dziećmi osiedle Eko-Park. Deweloper pomyślał także o samych rodzicach, a w szczególności o mamach, którym, po chwilach spędzonych z najmłodszymi, także należy się czas relaksu. Nie oddalając się od domu mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług kosmetycznych, fryzjera, klubu fitness czy spotkać się z przyjaciółkami w kilkunastu restauracjach i kawiarniach znajdujących się na terenie osiedla.

Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i wyjątkowa lokalizacja to nie jedyne zalety osiedla Eko-Park. Wyróżnia je także elegancka architektura i wysoka jakość wykończenia. Grazioso Apartamenty to wysoki standard, który wyróżniają szlachetne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, wysokiej klasy ceramika oraz ślusarka okienna i drzwiowa, zadbana i pielęgnowana zieleń wewnętrzna, a dodatkowo, na parterze i na dachach zaprojektowano zielone ogrody.

Eko-Park zaprasza na Dni Otwarte, podczas których można będzie kupić apartamenty w budynku Grazioso, laureata Złotej Villi 2014 - najlepszej inwestycji Województwa Mazowieckiego. Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać między innymi z promocji na mieszkania z własnym ogrodem - na parterze lub na dachu - zapraszamy 24-25 maja w godzinach 10:00-16:00 do Biura Sprzedaży przy ul. Chodkiewicza 5 w Warszawie.

Eko-Park S.A.

Eko-Park to wiodący deweloper z segmentu premium. Należąca do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada S.A Spółka Eko-Park, powstała w 1996 roku w celu realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w rejonie ulic Chodkiewicza /Rostafińskich /Biały Kamień w Warszawie. Wyjątkowa architektura i najwyższa jakość wykonania osiedla zostały docenione w licznych konkursach. Spółka jest laureatem m. in. nagrody "Central & Eastern European Residential Development of the Year 2003" oraz laureatem Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2005 w kategorii "Jakość Obsługi Klienta". O wiarygodności i reputacji dewelopera świadczy fakt, iż blisko 30% nabywców nowych mieszkań stanowią dotychczasowi mieszkańcy osiedla. Spółka Eko-Park należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.Szukasz mieszkania? Sprawdź nasze ogłoszenia

Chcesz wynająć mieszkanie? Zajrzyj na Domiporta.pl

Więcej o: