Osiedle Wiszące Ogrody z własnym przystankiem Kolei Metropolitalnej

Przyszły rok w Trójmieście będzie rokiem znaczącej rewolucji komunikacyjnej. W 2015 roku ukończona zostanie budowa trasy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której inwestycje zlokalizowane bezpośrednio w zasięgu jej przystanków zyskają na wartości, poprzez znaczne udogodnienie komunikacyjne.
Wpływ rozwoju infrastruktury komunikacyjnej na dzielnice, dobrze obrazuje warszawska Praga. Po informacji o planowanej budowie drugiej linii metra, nieruchomości znajdujące się w niedalekiej odległości od jego planowanej trasy, znacząco zyskały na wartości i popularności wśród mieszkańców stolicy.

W Gdańsku najlepszym przykładem osiedla, które znacznie zyskuje komunikacyjnie są Wiszące Ogrody, położone na zachód od Moreny. Już teraz jest świetnie skomunikowane. Trasa WZ pozwala dotrzeć do Śródmieścia w zaledwie 7 minut, zaś obwodnica zapewnia szybkie i sprawne poruszanie się po terenie całego Trójmiasta. Od przyszłego roku za sprawą PKM, dojazd do kampusu UG czy centrów biurowych, znajdujących się w Oliwie i Wrzeszczu zajmie mieszkańcom Wiszących Ogrodów nie więcej niż 12 minut. Jest to jedyne osiedle w Gdańsku dysponujące własnym przystankiem PKM - Kiełpinek.

Wiszące Ogrody są świetnym miejscem do zamieszkania dla tych osób, dla których ważny jest szybki i wygodny dojazd do pracy, uczelni, lotniska, centrum miasta czy Gdyni lub Sopotu. Dzięki sprawnie działającej komunikacji nie muszą oni wybierać między komfortowym mieszkaniem w dobrej cenie, a możliwością prowadzenia satysfakcjonującego życia towarzyskiego. Zrobienie codziennych zakupów również nie stanowi problemu. W sąsiedztwie znajduje się czynne 7 dni w tygodniu wielobranżowe centrum handlowe, centrum sportowe oraz market budowlany. Miłośnicy sportu mogą korzystać z terenów rekreacyjnych, idealnych do joggingu, jazdy na rowerze oraz innych form aktywności.

Wiszące Ogrody to osiedle funkcjonalne, a przy tym zaprojektowane z dbałością o detale. Budynki wykończone są wysokiej jakości materiałami, a części wspólne wyróżniają się interesującym designem. Każdy z budynków wyposażony jest w podziemną halę garażową połączoną ze wszystkimi kondygnacjami cichobieżną windą. Bardzo duże przeszklenia okien dostarczają wnętrzom sporą ilość światła. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki, na których przyjemnie można spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

W Wiszących Ogrodach właśnie rozpoczyna się realizacja kolejnego budynku. Zlokalizowany będzie w północnej części osiedla i zaoferuje mieszkania 2- i 3- oraz 4- pokojowe, o metrażach w przedziale od 39 do 80m2. Warte uwagi jest to, że większość lokali spełnia warunki programu MdM, co jest sporą zaletą dla kupujących mieszkanie po raz pierwszy. Poszukujący mieszkania o wysokim standardzie w dobrej cenie (od 4150 zł/m2), znakomicie skomunikowanego i ze świetną infrastrukturą, z pewnością wezmą pod uwagę osiedle Wiszące Ogrody.Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: