MdM - nie tylko mieszkania

Program Mieszkanie Dla Młodych to rządowy program dopłat do kredytów hipotecznych. Jest on kontynuacją programu Rodzina na Swoim, tym razem jednak propozycja kierowana jest do osób poniżej 35 roku życia decydujących się na zakup pierwszego własnego lokum.
Założenie programu MDM dotyczy kupna mieszkania do 75 m2. Niewiele osób jednak wie, że program obejmuje także zakup lub budowę domu do 100 m2 lub 110 m2 w przypadku rodzin z co najmniej trójką dzieci.

Jedną z niewielu inwestycji na terenie Mazowsza, które mają w ofercie domy spełniające warunki programu jest Osiedle Książenice. Położone w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 30 km od Warszawy Osiedle Książenice, to spokojne i bezpieczne miejsce, gdzie każda Rodzina znajdzie coś dla siebie. Doskonałą komunikację z aglomeracją warszawską zapewnia lokalizacja tej inwestycji. Położenie pomiędzy wjazdem na autostradę A2 - węzeł Grodzisk Mazowiecki i trasą szybkiego ruchu S8 - węzeł Siestrzeń pozwala dojechać do centrum Warszawy w niecałe 30 minut. Wygodny dojazd to również linie kolejowe PKP i WKD, do których dojazd miejskim autobusem zajmuje tylko kilkanaście minut.

To co wyróżnia Osiedle Książenice to doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna: nowoczesna Samorządowa Szkoła Podstawowa, przedszkola, boiska, plac zabaw dla dzieci. Większość codziennych spraw można załatwić na miejscu - są tu sklepy, apteka, oddział banku, salony urody, gabinet stomatologiczny i przychodnia weterynaryjna. Stale przybywają nowe usługi - powstaje centrum sportowe (z siłownią, tenisem, squashem, fitnessem). Projektowane jest centrum Osiedla, gdzie znajdą się sklepy, kawiarnie i restauracje. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla nie tracą czasu na dojazdy - mogą go spędzić na spacerze po pobliskim lesie otaczającym osiedle lub na kawie z przyjaciółmi. Na Osiedlu Książenice sąsiedzi mają okazję poznać się podczas licznych wydarzeń dla dzieci i dorosłych. Fundacja Miasto-Ogród Książenice i Klub Miłośników Książenic "Przystanek Książenice" organizują spotkania, kursy językowe, zajęcia fitness, taniec, taekwondo i wiele innych. Szczególne atrakcje zapewnia coroczny Piknik Ekologiczny w Książenicach ( www.piknikksiazenice.pl ) i kolejne edycje biegu w ramach programu Biegam bo Lubię ( www.biegamwksiazenicach.pl ).

Każda Rodzina potrzebuje swojego Domu, a każdy Rodzic chce zapewnić swoim dzieciom zdrowy rozwój i bezpieczeństwo. Na Osiedlu Książenice to wszystko jest możliwe. Domy bliźniacze, objęte programem MDM mają powierzchnię 99,8 m2 oraz działkę ok 300 m2. Inwestor oferuje także domy jednorodzinne oraz szeregowe w cenie już od 399 tys. zł. Istnieje też możliwość zakupu uzbrojonej działki i zbudowanie na niej swojego wymarzonego domu.

Zapraszamy do biura sprzedaży firmy MTG Agri-Rol S.A., inwestora Osiedla Książenice Al. Marylskiego 96 w Książenicach. Handlowcy zawsze chętnie pokażą Państwu wybrane domy, przedstawią zalety Osiedla oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

( www.osiedleksiazenice.pl , 22 734 32 86, 668 815 170)Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: