Wrocławski Adres - Giełda Deweloperów

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na duże zainteresowanie stałej prezentacji najważniejszych wrocławskich inwestycji deweloperskich z przyjemnością informujemy o wznowieniu działalności Giełdy Wrocławski Adres. Na liczne prośby Deweloperów oraz klientów, którzy uczestniczyli do tej pory w sześciu jej edycjach, będziemy kontynuować nasze zamierzenie pod zmodyfikowaną nazwą - Giełda Deweloperów Wrocławski Adres.
Od 1 stycznia 2014 roku organizatorem i właścicielem Giełdy została Spółka Dolnośląskie Targi.Korzystając z poprzednich doświadczeń, stworzyliśmy nową formułę Giełdy, stałych kontaktów przyszłych właścicieli wrocławskich domów i mieszkań z Deweloperami. Proponujemy cykliczne spotkania na naszej Giełdzie co dwa miesiące. Będzie to gwarancją pokazania aktualnej oferty wrocławskich nieruchomości, najważniejszych realizacji mieszkaniowych w naszym mieście, premier oraz najnowszych zapowiedzi inwestycji deweloperskich.

To deweloperzy staną się faktycznymi gospodarzami Wrocławskiego Adresu. Z tego powodu radykalnie obniżyliśmy poziom cen uczestnictwa w wydarzeniu, tak aby całoroczny udział Giełdzie był porównywalny z kwotą jednego udziału w tradycyjnych targach nieruchomości. Aby umożliwić skuteczny kontakt klientów z deweloperami zapewniamy wstęp bezpłatny wszystkim odwiedzającym naszą Giełdę.

Giełda do tej pory odbywała się w Muzeum Architektury. Obecnie jej VII edycję planujemy zorganizować 27 kwietnia 2014 roku na powierzchni Wrocławskiego Centrum Kongresowego, jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych Hali Stulecia. WCK już na stałe będzie gościło Giełdę Deweloperów Wrocławski Adres.

Powodem zmiany miejsca organizacji Giełdy było umożliwienie jeszcze lepszego kontaktu deweloperów z przyszłymi klientami. Centrum Kongresowe zapewnia komfortowe warunki prezentacji ekspozycji oraz bardzo dobre zaplecze logistyczne.

Zapraszamy zatem do stałej współpracy, wspólnej prezentacji mieszkańcom naszego miasta i regionu najważniejszych inwestycji deweloperskich.

Wszelkie informacje o giełdzie znajdziecie Państwo na stronach internetowych: www.wroclawskiadres.pl , www.dolnoslaskietargi.pl.

Zapraszamy na Giełdę 27 kwietnia 2014 roku od godziny 11 do godziny 19.Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: