Unidevelopment S.A.: aktywny weekend na Białołęce

Unidevelopment S.A. zaprasza na wyjątkowy weekend na warszawskiej Białołęce. Z okazji dni otwartych na terenie osiedla Lykke w sobotę 31.05. i niedzielę 01. 06. firma zorganizuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy będą mogli aktywnie spędzić czas, biorąc udział w konkursach i zabawach, skorzystać z porad trenera fitness oraz zdobyć ciekawe nagrody.
Jedną z atrakcji dni otwartych na osiedlu Lykke będzie gra terenowa. Wszyscy chętni do udziału w tej zabawie ruszą trasą biegnącą po nowym osiedlu pomiędzy specjalnymi polami, na których organizator przygotuje ciekawe zadania. Uczestnicy będą na nich grali w klasy, w kapsle, skakali na skakankach, rzucali woreczkiem do celu, kręcili kołem hula hop, pokonywali slalom z piłką i rzucali latającym dyskiem - frisbee.

Opró cz pola do gry terenowej na osiedlu powstanie również strefa aktywności. Pod opieką animatorów najmłodsi będą mogli robić tam latawce i wziąć udział w konkursach plastycznych. Profesjonalny trener fitness udzieli natomiast dorosłym porad dotyczących treningów.

"Osiedle Lykke jest inwestycją idealną dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Rozległe przestrzenie zieleni, które zajmują 50% terenu osiedla, zostaną zaaranżowane do uprawiania sportu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zależy nam więc, aby już teraz zachęcić wszystkie osoby lubiące aktywnie spędzać swój wolny czas do wspólnej zabawy a przy okazji zaprezentować im naszą atrakcyjną ofertę." - mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Unidevelopment S.A.

Osiedle Lykke to inwestycja składająca się z 9 budynków, w których łącznie powstanie 165 mieszkań. Całość zostanie ukończona jeszcze w tym roku. Na dużych powierzchniach pomiędzy budynkami mieszkańcy będą mieli do dyspozycji urządzenia do outdoor fitness, mini boiska do piłki nożnej i koszykówki, stoły do gry w szachy oraz 2 place zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku. Wiele możliwości aktywnego spędzania czasu daje także okolica inwestycji m.in. zlokalizowane w niewielkiej odległości tereny rekreacyjne nad Zalewem Zegrzyńskim czy też pobliskie lasy, w których możemy pobiegać lub pojeździć na rowerze.

Obecnie Unidevelopment S.A. oferuje lokale powstające w dwóch etapach inwestycji. Dotychczas sprzedano powyżej 50% mieszkań w pierwszym, niemal ukończonym etapie. W jednym ze zrealizowanych już budynków deweloper zaprezentował niedawno mieszkanie pokazowe, które będzie można również zobaczyć podczas dni otwartych. Powstało ono w dwupokojowym lokalu z dodatkową powierzchnią na antresoli. Klienci będą mogli również poznać szczegóły oferty Unidevelopment S.A. w nowym biurze sprzedaży przeniesionym do jednego z budynków Lykke.

Więcej informacji: http://lykke.pl/dni_otwarteChcesz kupić dom? Odwiedź Domiporta.pl

Szukasz mieszkania? Sprawdź nasze ogłoszenia

Więcej o: