Tarasy Dionizosa na zielonej Białołęce

Na Białołęce swój nowy projekt mieszkaniowy przygotowuje firma Barc Warszawa S.A. W skład całego kompleksu wejdą cztery budynki. W pierwszym etapie powstaną 54 mieszkania.
Inwestycja Tarasy Dionizosa powstanie w sąsiedztwie parków i Wydmy Nowodworskiej na terenie zielonej Białołęki Winnicy. Deweloper przewiduje, że sprzedaż mieszkań, rozpocznie się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Lokale zostaną oddane do użytku po 18 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Od 5,9 tys. za metr

Na osiedlu położonym u zbiegu ulic Winorośli i Dionizosa dostępne będą 1-4 pokojowe lokale o powierzchni od 30 do 70 m kw. Pierwsza faza inwestycji obejmuje wybudowanie czteropiętrowego budynku z 54 mieszkaniami, który zaprojektowany został w kształcie litery L. Mieszkania z dużymi balkonami i tarasami lub ogródkami będzie można kupić za około 5900 zł za m kw. W związku z tym, oferta objęta będzie wsparciem rządowego programu dopłat do kredytów.

W skład całego kompleksu wejdą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości, od 4 do 8 kondygnacji z garażami podziemnymi. Każdy z nich będzie miał wewnętrzne patio z placem zabaw dla dzieci. Całe osiedle łączyć będzie droga wewnętrzna.

Jaki dojazd?

Osiedle położone będzie 300 metrów od ulicy Modlińskiej. Po wybudowaniu przedłużenia ulicy Światowida możliwy będzie dojazd także od tej strony. W przysłości, przy skrzyżowaniu ulic Dionizosa i Światowida ma powstać pętla tramwajowa.

Projekt osiedla powstał w pracowni Forma z Warszawy. Każde mieszkanie zaprojektowane zostało w sposób pozwalający na swobodną aranżację przestrzeni wnętrza. Deweloper ma już na kącie realizację wielu projektów mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, a także inwestycji biurowych. Od 1995 roku firma oddała już ponad 5 tysięcy mieszkań i domów.