Siedem osiedli w promocji Dolcana

Deweloperzy poszerzają oferty w ramach letnich promocji. Firma Dolcan upustami objęła siedem osiedli. Z kolei Robyg w promocji ma cztery inwestycje
Deweloper chce zachęcić potencjalnych nabywców do oglądania mieszkań w czasie urlopów. Kusi więc promocjami m.in. na osiedlach: Powstańców w Ząbkach i Biruty na warszawskim Targówku, gdzie mieszkania objęte promocjami od 5 do 20 proc. Na położonym przy lesie osiedlu Powstańców można kupić mieszkanie od 4.9 tys. zł za m kw. Oferta obejmuje także mniejsze mieszkania - od 54 do 60 m kw., które można kupić o 600 zł za metr. Natomiast na kameralnym Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach można kupić mieszkanie na parterze tańsze nawet o 70 tys. złotych. Dodatkową atrakcją jest to, że ogródki, które przylegają do lokali, także tych małych, są wliczone w cenę mieszkań.

Lepsza zniżka niż prezent

- Klienci zazwyczaj w letnich promocjach mogą liczyć na tańsze lub darmowe pomieszczenia gospodarcze, np. garaż lub darmową zagraniczną wycieczkę, dołączoną do mieszkania. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że klientom z uwagi na zdolność kredytową najbardziej zależy po prostu na niższych cenach mieszkań. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiej promocji na mieszkania w wybranych osiedlach - podkreśla Alicja Dolińska, dyrektor biura marketingu firmy Dolcan.

Promocje obejmują też tzw. bezczynszowe inwestycje Dolcana na Białołęce i w Rembertowie. Na tamtejszych osiedlach Konik Polny, Rudy Rydz Las i Rudy Rydz nie ma części wspólnych, jak korytarze, klatki schodowe czy windy, nie ma więc konieczności ponoszenia kosztów administracji, sprzątania czy oświetlenia. Deweloper dodatkowo organizuje w najbliższym czasie dni otwarte w swoich inwestycjach.

Co u konkurencji?

Na upusty przy cenach mogą liczyć też nabywcy mieszkań firmy Robyg zlokalizowanych na Żoliborzu (City Apartments), Bemowie (Young City) oraz Wilanowie (Osiedle Zdrowa i Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki).

Z J.W. Costrucions kusi dodatkowym pokojem dla osób zainteresowanych wybranymi mieszkaniami na osiedlu Lewandów Park.