Nowa oferta. Kupno z gwarancją wynajmu

Firma Keen Property Partners, właściciel i zarządca kompleksu apartamentów Holland Park wprowadza na rynek nową ofertę dla osób zainteresowanych zakupem apartamentu w celach inwestycyjnych
Teraz klienci będą mogli kupić apartament z gwarancją najmu przez okres dwóch lat od momentu zakupu mieszkania. To pierwsza tego typu oferta w Polsce. Za zabezpieczenie najemcy odpowiadać będzie dział wynajmu i sprzedaży tej spółki. Inwestor zapewnia, że posada duże doświadczenie w sprzedaży i wynajmie luksusowych nieruchomości przede wszystkim korporacjom, ambasadom oraz inwestorom zagranicznym. Obecnie spółka zarządza ponad 250 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni ponad 13 tys. mkw., zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Zainteresowani nową ofertą Holland Park będą mogli również skorzystać z usług inwestora w zakresie zarządzania nowo zakupionym apartamentem m.in. powierzyć firmie wszystkie formalności związane z administrowaniem mieszkania.

- Wprowadziliśmy nową ofertę w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów - mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners. - Oferujemy kompleksową obsługę klientów, którzy chcą kupić apartament Holland Park z dwuletnią gwarancją najmu. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie zarządzania mieszkaniem oraz jego aranżacją i wykończeniem - dodaje.

Swoją ofertę inwestor przedstawi zainteresowanym podczas dni otwartych organizowanych w dniach 12-14 marca w tej inwestycji.

Holland Park to jeden z najbardziej prestiżowych projektów apartamentowych w Warszawie, oferujący 59 luksusowych apartamentów o powierzchni od 83 do 180 m kw. zlokalizowanych w dwóch budynkach o nazwach Brunello i Oskar.

Całkowita powierzchnia sprzedanych apartamentów w budynku Brunello wynosi ponad 1,2 tys. mkw., w sprzedaży zostało 12 lokali. Sprzedaż w budynku Oskar rozpocznie się wiosną 2010 roku.