Orco zbuduje osiedle na Targówku

Orco Property Group jeszcze we wrześniu rozpocznie na Targówku budowę osiedla na 283 mieszkania
Osiedle powstanie na liczącej 1,8 hektara działce u zbiegu ulic Świętego Wincentego i Malborskiej. Zaprojektowali je architekci z pracowni APA Wojciechowski. Będzie się składać z dziewięciu czteropiętrowych budynków. Znajdą się w nich mieszkania oraz apartamenty o metrażach od 36 do 121 m kw. Do lokali na parterze przypisane będą ogródki. W podziemnej części osiedla znajdą się parkingi, a także schowki lokatorskie. Kompleks będzie ogrodzony i chroniony.

- Naszym celem jest budowa osiedla przyjaznego mieszkańcom, będącego połączeniem nowoczesnej architektury i atrakcyjnej lokalizacji. Ofertę kierujemy przede wszystkim do młodych ludzi, którzy pragną zachować aktywny styl życia oraz cenią sobie wygodę mieszkania w mieście - mówi Douglas Noble, dyrektor warszawskiego oddziału Orco.

Ceny mieszkań będą prawdopodobnie mieścić się w widełkach 6-7,5 tys. zł za m kw. Budowa rozpocznie się we wrześniu. Wszystkie budynki powstaną w jednym etapie. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w trzecim kwartale 2009 r.