Inwestycje

 • Ambitne plany Novisa Development na sezon 2017-18

  Ambitne plany Novisa Development na sezon 2017-18

  W tym tygodniu deweloper Novisa Development ogłosił swoją strategi i plany dotyczące rozwoju oraz nowych inwestycji, które będzie prowadził. Do końca tego roku planuje sprzedać 300 mieszkań.

  Bartłomiej Baranowski
 • Duda Development - mocno akcentuje obecność na rynku inwestycji mieszkaniowych

  Duda Development - mocno akcentuje obecność na rynku inwestycji mieszkaniowych

  Przez 20 lat działalności w branży nieruchomości firma Duda Development zdążyła dobrze poznać potrzeby rynku oraz swoich klientów. Buduje według trendów, stawiając przede wszystkim na jakość. Duży nacisk kładzie na wygląd inwestycji, układy pomieszczeń oraz ich funkcjonalność.

  redakcja
 • Rusza sprzedaż Osiedla Życzliwego
 • Wynajmij apartament w Złotej 44 - działalność rozpoczęła spółka No.44
 • Nowi najemcy ETHOS przy Placu Trzech Krzyży

  Nowi najemcy ETHOS przy Placu Trzech Krzyży

  Kulczyk Silverstein Properties podpisał długoterminową umowę najmu z warszawskim biurem jednej z największych kancelarii prawnych na świecie. Hogan Lovells na przełomie III i iV kwartału 2017 r. przeprowadzi się do nowej siedziby w kompleksie biurowo-handlowym ETHOS n a Placu Trzech Krzyży. Po dwuletniej modernizacji, w budynku właśnie zakończyły się prace budowlane.

  redakcja
 • Wyniki finansowe Warimpex za rok 2016. Więcej inwestycji w Polsce

  Wyniki finansowe Warimpex za rok 2016. Więcej inwestycji w Polsce

  W 2016 r. spółka Warimpex Finanz - und Beteiligungs AG wyraźnie poprawiła swój wynik finansowy, osiągając 22,9 mln euro zysku. Zmiana ta jest efektem poprawy sytuacji na rynku rosyjskim, a tym samym kursu rubla oraz dobrych wyników z działalności operacyjnej.

  redakcja
 • Osiedle Franciszkańskie rośnie w najbardziej "rowerowej" dzielnicy Katowic

  Osiedle Franciszkańskie rośnie w najbardziej "rowerowej" dzielnicy Katowic

  Od dziesięciu miesięcy realizowany jest trzeci etap Osiedla Franciszkańskiego. Budowa pierwszych trzech budynków przekroczyła już półmetek, a zaawansowanie prac przy kolejnych trzech domach wynosi ponad 30 proc. W tym roku infrastrukturę osiedlową wzbogaciła także stacja rowerów miejskich. Inwestor - TDJ Estate - podpisał umowę na przygotowanie stacji z firmą Nextbike, współpracującą m.in. z Urzędem Miasta Katowice.

  redakcja