






H2O Hotel**** Kołobrzeg, Morawskiego
Cena
Zapytaj
Więcej informacji
H2O Hotel**** to kolejna inwestycja Zdrojowej Invest, której ukończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2020 roku. To czteropiętrowy obiekt położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ul. Morawskiego, 5 minut spacerem od plaży, bezpośrednio przy Parku im. Aleksandra Fredry.
Zaprojektowano 209 pokoi. Są to apartamenty 1- oraz 2-pokojowe o powierzchni od 23 do 49 m kw., każdy z własnym tarasem. Duże przeszklenia i tarasy pozwolą cieszyć się widokiem otaczającej zieleni.
Charakter budynku zdeterminowała woda, a na parterze ściany będą pokryte zielenią łączącą otoczenie obiektu z wnętrzem. Elewacja budynku poprzez duże przeszklenia nada bryle budynku lekkości oraz zapewni niezakłócony widok na otaczającą zieleń.
H2O Hotel**** zapewni komfort wypoczynku i rozrywki. Zaprojektowano cztery baseny w tym sportowy, rekreacyjny wewnętrzny z 2 zjeżdżalniami, masażami i leżankami wodnymi, zewnętrzny z 2 zjeżdżalniami i ślizgawkami wodnymi wraz ze słonecznymi kaskadowymi tarasami oraz wyjątkowy basen infinity edge na dachu z barem i widokiem na morze. Uzupełnieniem oferty będzie strefa saun i łaźni, strefa Wellness, restauracja i kawiarnia oraz sezonowy bar przy basenie zewnętrznym.
Zakup apartamentu w H2O Hotel**** zlokalizowanego w wyjątkowej - cichej i zielonej okolicy Parku im. Aleksandra Fredry, z jednoczesną bliskością plaży, promenady, ścieżek rowerowych oraz dostępem do wachlarza usług jest doskonałą lokatą kapitału. Dodatkowo, inwestycja znajduje w pobliżu obiektów by Zdrojowa: Marine Hotel***** & Ultra Marine oraz Diune Hotel***** & Resort, z którymi H2O Hotel**** osiąga efekt komplementarności.
Mieszkania dostępne w inwestycji
-
-
-
- Lokalizacja:
-
Kołobrzeg, Morawskiego
- Informacje dodatkowe:
- winda, telefon, łącze internetowe, telewizja kablowa
- Okolica:
- park / las, sklep spożywczy, plac zabaw
- Lokalizacja:
- województwo: zachodniopomorskie powiat: kołobrzeski miejscowość: Kołobrzeg ulica: Morawskiego