Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Warszawa, Mokotów,
Czerniakowska
Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o powierzchni 39 mkw, składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon/loggia z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Ekspozycja wschodnia. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie do remontu, co pozwoli przyszłym nabywcom na aranżacje według własnych potrzeb. Usytuowane na 8 piętrze, ośmiopiętrowego bloku mieszkalnego. W pobliżu pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy. Doskonała komunikacja miejska, przystanek autobusowy pod blokiem, tramwajowy w odległości 300 metrów. Czynsz administracyjny ok 800 zł/mies. Do mieszkania przynależy również piwnica. Zapraszam na prezentację!
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 39,30 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Mokotów ulica: Czerniakowska