Lokal użytkowy 16650 m2, Włocławek
1 232,03 zł/m2 20 513 280 zł

Lokal użytkowy na sprzedaż Włocławek - 16650 m2

1 232,03 zł/m2 20 513 280

Szczegóły


Opis oferty

Cena wywoławcza ZCP Włocławek wynosi 20 513 281,19 zł netto (słownie: dwadzieścia milionów pięćset trzynaście tysięcy dwieście osiemdziesiąt jeden złotych 19/100). Syndyk masy upadłości GPOiW Natura Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrzyniu nad Wisłą ogłasza konkurs ofert na sprzedaż w trybie z wolnej ręki przedsiębiorstwa GPOiW Natura Sp. z o.o. jako całości w rozumieniu art 551 k.c., zorganizowanych części Przedsiębiorstwa lub/i poszczególnych składników masy upadłości wchodzących w skład przedsiębiorstwa GPOiW Natura Sp. z o.o. w upadłości. Oferty składać należy w zamkniętych kopertach na adres: Dariusz Galek. Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego z/s ul. Adam Mickiewicza 10 , 87-600 Lipno do dnia 05 października 2020 r. do godz. 15.00 (przy czym rozstrzygająca jest data wpływu oferty do Kancelarii . Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się na posiedzeniu jawnym w siedzibie Upadłego, w Dobrzyniu nad Wisłą ul. Lipnowska 20 (budynek biurowy) w dniu 06 października 2020 r. o godz. 13.00. Z dokumentacją dot. Przedmiotu Sprzedaży, w tym z opisem i oszacowaniem przedsiębiorstwa Upadłego można zapoznać się w siedzibie Kancelarii Syndyka (Dariusz Galek Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego, ul. Adama Mickiewicza 10 w Lipnie) w godzinach od 10.00 do 15.00, po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną pod numerem: 608pokaż telefon. Oględziny Przedmiotu Sprzedaży możliwe są w terminie ustalonym z Syndykiem. Pełen tekst warunków sprzedaży znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Syndyka http://www.dariuszgalek.pl.
Numer oferty: LSgc0004222
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Sprzedaż GPOiW
Nr licencji zawodowej: brak danych


Lokalizacja

Włocławek

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)