Lokal użytkowy 30000 m2, Grudziądz, Kustronia
500 zł/m2 15 000 000 zł

Lokal użytkowy na sprzedaż Grudziądz, Kustronia - 30000 m2

500 zł/m2 15 000 000

Szczegóły


Opis oferty

Obiekt przemysłowy z chłodniami na działkach o pow. ok. 8 ha położony w Grudziądzu. Do sprzedaży jest nieruchomość obejmująca działki gruntu o łącznej powierzchni 8,1352 ha zabudowane budynkami produkcyjnymi, magazynowymi, w tym budynkami chłodni, budynkiem biurowym, własną kotłownią, budynkami technicznymi i wieloma urządzeniami pomocniczym do produkcji oraz parkingami. Teren nieruchomości jest w pełni zagospodarowany i ogrodzony. Zakład produkcyjny jest utrzymywany w dobrym stanie. Dla budynków i instalacji są przeprowadzane okresowe badania techniczne. Powierzchnia zabudowy wynosi około 30 tyś. m2. Obecnie powierzchnia produkcyjna w budynkach wynosi około 8,3 tyś. m2, powierzchnia magazynowa około 12, 5 tyś. m2. W budynkach chłodni o powierzchni około 10 tyś. m2 wyposażonej w regały wysokiego składowania, można składować nawet około 20 tyś. palet. Na nieruchomości znajduje się również budynek biurowy, trzykondygnacyjny, o powierzchni użytkowej ok. 2.190 m2. Obecnie obiekt jest przystosowany do produkcji spożywczej oraz mrożenia i chłodzenia produktów i towarów w chłodniach. Budynki, linie technologiczne, systemy logistyczne oraz infrastruktura zostały kompleksowo zmodernizowane w ciągu ostatnich pięciu lat, a poniesiony koszt inwestycji wynosił kilknaście milionów złotych. Znacznie zwiększyły się możliwości produkcyjne, nawet do szacowanej wielkości około 49 tysięcy ton produkcji, a liczba osób zatrudnionych wynosiła w niektórych okresach 325 osób. Nieruchomość położona w Grudziądzu stanowi jeden z oddziałów Grupy Kapitałowej IGLOTEX, w ciągu kilku miesięcy działalność zostanie przeniesiona do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego. Teren, na którym położona jest nieruchomość objęty jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren jest przeznaczony głównie pod funkcje produkcyjno-składowe, magazynowe oraz usług, w tym również handlu. Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 15.000.000 zł netto podwyższona o podatek vat. Położenie nieruchomości, jej zabudowa, istniejąca infrastruktura i sieci uzbrojenia w media oraz przeznaczenie terenu zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stanowią o atrakcyjności tej nieruchomości oraz potencjale rozwoju. Nieruchomość położona jest w obrębie miasta Grudziądz, dojazd jest drogą asfaltową, w sąsiedztwie również znajduje się komunikacja miejska oraz zaplecze handlowo-usługowe. Nieruchomość jest położona w sąsiedztwie innych nieruchomości wykorzystywanych na cele magazynowo-przemysłowe oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie zabudowy miejskiej. Bardzo dobry dojazd z autostardy A1, zjazd w odległości ok. 4 km oraz z dróg krajowych nr 91, 16, 55. Jest dogodne połączenie z portem morskim w Gdańsku, który znajduje się w odległości ok. 100 km, również jest bardzo dobra komunukacja z innymi aglomeracjami. Zapraszam na prezentację, warto zobaczyć.
Numer oferty: GB04860
Nr licencji zawodowej: 20792


Lokalizacja

Grudziądz, Kustronia

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)