Działka 4862 m2, Nadma
48 150 zł 10 zł/m2
Kontakt

Działka budowlana na sprzedaż Nadma - 4862 m2

Cena 48 150 10 zł/m2
Sprawdź ratę kredytu
Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Nadma
Cena:

48 150 zł

Cena za m2
10 zł/m2
Rodzaj działki:
budowlana
Powierzchnia całkowita:
4 862 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: wołomiński gmina: Radzymin miejscowość: Nadma
Kredyt:
Sprawdź ratę!

Więcej informacji

OBWIESZCZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Artur Królasik, na podstawie art. 953 k.p.c., podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11-12-2019 r. o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 3A , odbędzie się pierwsza licytacja udziału 1/5 niewydzielonej części nieruchomości należącej do dłużnika:Tadeusz Jaworski (poprz. Marchewka) położonej: 05-250 Radzymin, Nadma, Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działki ewidencyjne nr 663/11, 663/14, 663/15 o łącznej powierzchni 4862 m2 w obrębie Nadma, mijescowości Nadma, gminie Radzymin, powiecie wołomńskim dla której SĄD REJONOWY W WOŁOMINIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1W/000pokaż telefon Suma oszacowania udziału 1/5 w nieruchomości wynosi 64.200,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 48.150,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6.420,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce alba w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić na konto komornika: Alior Bank SA 22 2490 00pokaż telefon najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Zgodnie z przepisem art. 976 $ 1 k.p.c. w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i. rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły. Licytant przystępujący do przetargu w celu nabycia nieruchomości do majątku wspólnego powinien przedłożyć notarialnie poświadczoną zgodę małżonka na udział w licytacji (art. 977 k.p.c.) wrąz z odpisem aktu małżeństwa. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.16:00oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 3A akta postępowania egzekucyjnego. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności. Kancelaria Komornicza tel. 22 pokaż telefon e-mail: www.komornik-wolomin.pl
Zwiń opis


Średnie ceny w tej lokalizacji

48 150
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Mapa

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 5 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)