Działka 11900 m2, Harsz
130,25 zł/m2 1 550 000 zł

Działka inwestycyjna na sprzedaż Harsz - 11900 m2

Oferta na wyłączność

130,25 zł/m2 1 550 000

Szczegóły


Opis oferty

DZIAŁKA NR 230/2 W MIEJSCOWOŚCI HARSZ POD INWESTYCJĘ HOTELOWO-TURYSTYCZNĄ Nr. Działki: 230/2 Powierzchnia: 11 900 m2 Cena: 1 550 000,00 zł Cena: 130,25 zł/ m2 Rodzaj zabudowy: Tereny zabudowy usług turystycznych Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usług turystycznych, w tym hotele pensjonaty oraz apartamenty przeznaczone na wynajem. Przeznaczenie uzupełniające: mieszkanie dla właściciela lub obsługi budynku jako funkcja wbudowana lub w osobnym budynku, zabudowa gospodarczo – garażowa, obiekty i urządzenia rekreacji i sportu. 1) zasady i warunki podziału: minimalna powierzchnia działki budowlanej – 5500 m2; 2) usytuowanie budynków: nieprzekraczalne linie zabudowy wyznaczają obszar, w którym należy lokalizować zabudowę; 3) wysokość zabudowy: maksymalna wysokość zabudowy dla przeznaczenia podstawowego – nie więcej niż 12,0 m, dla przeznaczenia uzupełniającego – nie więcej niż 8,0 m; 4) geometria dachów: dachy dwuspadowe o symetrycznym nachyleniu połaci głównych zawartym w przedziale 35-45 stopni; 5) w zakresie pokrycia i kolorystyki dachów oraz materiałów i kolorystyki elewacji zastosowanie mają ustalenia zawarte w § 7 ust. 5, przy czym jako odstępstwo od zasady dopuszcza się zastosowanie na fragmentach elewacji materiałów nowoczesnych takich jak szkło, aluminium i stal; 6) wskaźniki i parametry zabudowy: a) maksymalna intensywność zabudowy – 0,30; b) minimalna intensywność zabudowy – 0,05; c) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego – 50%; 8) miejsca postojowe należy lokalizować w granicach własnych działki w liczbie nie mniejszej niż 1 miejsce na 1 lokal mieszkalny + 1 miejsce na 3 miejsca noclegowe; 9) obowiązuje dopuszczalny poziom hałasu w środowisku jak dla terenów rekreacyjno – wypoczynkowych; 10) dopuszcza się lokalizację sieci i urządzeń infrastruktury technicznej.


Średnie ceny w tej lokalizacji

1 550 000
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Lokalizacja

Harsz

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)