Działka 925 m2, Gaj, nieruchomość zabudowana, Łą...
535 333 zł 579 zł/m2
Kontakt

Działka inna na sprzedaż Gaj, nieruchomość zabudowana, Łąkowa - 925 m2

Cena 535 333 579 zł/m2
Kalkulator Kredytu
Kategoria:
Działki i grunty na sprzedaż
Lokalizacja:
Gaj, nieruchomość zabudowana, Łąkowa
Cena:

535 333 zł

Cena za m2
579 zł/m2
Rodzaj działki:
inna
Powierzchnia całkowita:
925 m2
Lokalizacja:
województwo: małopolskie powiat: krakowski gmina: Mogilany miejscowość: Gaj ulica: Łąkowa

Więcej informacji

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Sławomir Szynalik Kancelaria Komornicza w Wieliczce (tel. 12 2pokaż telefon) zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 16 października 2019 roku o godz. 13.00 w sali nr 32 w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Wieliczce ( ul. Janińska 25 ) odbędzie się: DRUGA LICYTACJA nieruchomości w postaci: I. udział w wysokości 1/2 części nieruchomości zabudowanej - działka nr 287/32 położonej w miejscowości Gaj ul. Łąkowa stanowiącej własność dłużnika: posiadająca założoną księgę wieczystą w V Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Skawinie Sądu Rejonowego w Wieliczce. Udział w nieruchomości oszacowany jest na kwotę: 401.500,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania tj. kwotę: 267.666,66 zł II. I. udział w wysokości 1/2 części nieruchomości zabudowanej - działka nr 287/32 położonej w miejscowości Gaj ul. Łąkowa stanowiącej własność dłużnika: posiadająca założoną księgę wieczystą w V Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Skawinie Sądu Rejonowego w Wieliczce. Udział w nieruchomości oszacowany jest na kwotę: 401.500,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania tj. kwotę: 267.666,66 zł III. Całość nieruchomości oszacowany jest na kwotę 803.000,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 2/3 wartości oszacowania tj. kwotę: 535.333,32 zł. Nieruchomość posiada powierzchnię 0,0925 ha. Budynek mieszkalny posiada powierzchnię użytkową 223,20 m2 ).Nieruchomość położona jest na obszarze MU1- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości ( tj. 80.300,00 zł. za dwa udziały w prawie własności nieruchomości - cała nieruchomość lub 40.150,00 zł. za jeden udział ) najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. Rękojmię można także wpłacić na rachunek komornika. Po rozpoczęciu licytacji wadium nie będzie przyjmowane. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godz. 10.00-12.00. Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika. Akta sprawy egzekucyjnej można przeglądać w I Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Wieliczce w okresie trzech dni przed licytacją ( sygn. akt I Co 43/16 ).
Zwiń opis


Średnie ceny w tej lokalizacji

535 333
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Mapa

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 5 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)