Dom 117,7 m2, 4 pokoje Swędów
2 404,42 zł/m2 283 000 zł

Dom na sprzedaż Swędów - 117,7 m2

2 404,42 zł/m2 283 000

Szczegóły


Opis oferty

OBWIESZCZENIE Syndyk masy upadłości Radosława Kuchowicza ogłasza przetarg na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości Upadłego udziału 3/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Swędów przy ul. Strykowska nr 6A, gmina Stryków, powiat zgierski, województwo łódzkie, stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym nr 435/2 o powierzchni 1455 m2 (0,1455 ha), zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW LD1G/000pokaż telefon Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi 283 000,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100), netto powiększona o obowiązujący w momencie przeniesienia tytułu własności podatek VAT, jeżeli będzie on należny. Zainteresowani winni składać oferty w terminie do dnia 5 października 2020 r., w gmachu Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100 A, 00-454 Warszawa lub przesłać je na adres tegoż Sądu listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty do Sądu). Oferta zakupu powinna zawierać dowód wpłaty wadium w wysokości 28 300,00 zł (słownie: dwadzieścia osiem tysięcy trzysta złotych 00/100) na rachunek masy upadłości Radosław Kuchowicz 38 1090 10pokaż telefon, prowadzony w Santander Bank Polska S.A. Otwarcie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie ul. Czerniakowska 100A dnia 8 października 2020 r. o godz. 14:30 w Sali A14. Oszacowanie wartości nieruchomości oraz szczegółowe warunki przetargu pozostają do wglądu w Kancelarii Syndyka przy w Warszawie przy ul. Grochowska 152 lok 1, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania z syndykiem (T: 22 7pokaż telefon) oraz w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 100A w aktach postępowania upadłościowego Radosława Kuchowicza prowadzonego pod o sygn. akt XIX GUp 536/19. Syndyk Danuta Brzezińska-Armando Warszawa, 8 września 2020 r. Kontakt: Syndyk Danuta Brzezińska-Armando tel: 22 7pokaż telefon
Numer oferty: 5136/3186/ODS


Średnie ceny w tej lokalizacji

283 000
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Lokalizacja

Swędów
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Auto Centrum Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Auto Centrum Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Auto Centrum Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Auto Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, ul. Krakowska 199, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Auto Centrum Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)