Dom 406 m2, 7 pokoi Konopnica
924 000 zł 2 276 zł/m2
Kontakt

Dom na sprzedaż Konopnica - 406 m2

Cena 924 000 2 276 zł/m2
Kalkulator Kredytu
Kategoria:
Domy na sprzedaż
Lokalizacja:
Konopnica
Cena:

924 000 zł

Cena za m2
2 276 zł/m2
Rodzaj domu:
wolnostojący
Materiał:
cegła
Liczba pokoi:
7
Liczba pięter w budynku:
0
Powierzchnia całkowita:
406 m2
Powierzchnia działki:
5 100 m2
Lokalizacja:
województwo: lubelskie powiat: lubelski gmina: Konopnica miejscowość: Konopnica
Kredyt:
Sprawdź ratę!

Więcej informacji

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Michał Walewski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 16-10-2019r. o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie mającego siedzibę przy ul.Wallenroda 4d w sali nr XXV odbędzie się druga licytacja nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 6 i powierzchni 5100 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, w trakcie robót wykończeniowych, położonej w miejscowości Konopnica gmina Konopnica, powiat lubelski, woj. lubelskie dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą . Suma oszacowania wynosi 1 386 000,00 zl, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 924 000,00 zl. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 138 600,00 zl. Rękojmia powinna być złożona w gotówce lub można ją uiścić na konto komornika: Bank Gospodarki Żywnościowej SA Centrala 41 2030004pokaż telefon. Rękojmię należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg - decyduje data wpływu kwoty na rachunek bankowy. Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać na 3 dni przed licytacją w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie przy ul. Wallenroda 4d odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności. Dodatkowe informacje w Kancelarii KS Michał Walewski 81 5pokaż telefon ; kom. 795pokaż telefon
Zwiń opis


Średnie ceny w tej lokalizacji

924 000
Cena zł/m2
1 rok 2 lata 5 lat

W tej samej miejscowości:  
Pokaż

Mapa

Podobne nieruchomości

Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
  • Określ cechy wymarzonej nieruchomości
  • Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
  • Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 5 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?

Lokalizacja Twojej wymarzonej nieruchomości musi być określona precyzyjnie. Aby określić precyzyjnie lokalizację, skorzystaj z podpowiedzi.

Twoje dane

Niestety w związku z brakiem numeru telefonu/e-maila, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i obsługi konta w serwisie Domiporta.pl, w szczególności w celu umożliwienia spersonalizowanego poszukiwania ogłoszeń w serwisie Domiporta.pl oraz prezentowania Pani/Panu interesujących Panią/Pana ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych spółki Domiporta Sp. z o.o. i jej Partnerów z branży nieruchomościowej i finansowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności. (rozwiń)