123. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Wszystkich zainteresowanych kupnem domu lub mieszkania zapraszamy do Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w dniach 09-10 września w godzinach 10:00-17:00 na 123. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to organizowane cyklicznie targi, podczas których prezentowane są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z Krakowa i okolic. To doskonała okazja, by zapoznać się z wachlarzem dostępnych na rynku ofert, porównać różne inwestycje i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu domu lub mieszkania. Podczas targów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady doradców kredytowych, projektowych i prawnych. Na uczestników targów czekają również specjalne oferty i promocje, a także darmowy Katalog Giełdowy zawierający przekrój prezentowanych ofert oraz mapa Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

Dodatkowo w sobotę 9 września zapraszamy Państwa na panel wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych:

  • 12.30 – Jak przygotować się do zakupu mieszkania? Magdalena Hojniak, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • 13.00 – Najlepsze mieszkania na wynajem, rodzaje mieszkań Jarosław Knap, Krakowska Grupa Multimedialna
  • 13.30 – Jak najtaniej sfinansować zakup nieruchomości w oparciu o nową ustawę o kredytach hipotecznych? Albert Opoka, Phinance

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania TUTAJ

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

Email: biuro@sbdim.pl

WWW: gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań

Więcej o: