Inwestycja "Przystań Letnica" - modernizm znad morza

Rozpoczęto sprzedaż pierwszego etapu osiedla "Przystań Letnica", która powstaje w Gdańsku przy ulicy Letnickiej tuż obok Zatoki Gdańskiej. Łącznie będzie dostępnych 141 mieszkań oraz 8 lokali.

Osiedle ma składać się z trzech spójnych architektonicznie etapów, które mają uatrakcyjnić okolice. Łącznie ma powstać aż 16 budynków, w pierwszym etapie ma zostać oddanych ich jedynie trzy. Będą to sześciokondygnacyjne budynki z lokalami o powierzchniach od 42 do 90 metrów kwadratowych. 

Przystań Letnica

Poza mieszkaniami na parterach będą dostępne również miejsca na lokale usługowe. Deweloper obiecuje, że rozkład tych pomieszczeń jest tak zaprojektowany by właściciele nie mieli żadnych problemów w czasie aranżacji wnętrza.

Znakomite położenie nieopodal plaży, bliskość centrum miasta oraz działania rewitalizacyjne i inwestycje w infrastrukturę sprawiają, że Letnica jest dziś jedną z najbardziej perspektywicznych dzielnic Gdańska.

- mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A. 

Lokale usługowe będą dostępne w powierzchniach od 60 do 167 metrów kwadratowych. W budynkach powstanie również 149 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 4 naziemne miejsca parkingowe. Dla przyszłych lokatorów przewidziano również 51 komórek lokatorskich. 

Oferta znad morza

Osiedle będzie położone zaledwie 800 metrów od plaży i zaledwie 7 kilometrów od Gdańska. W nowej inwestycji nie zabraknie terenów zielonych z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz placem zabaw dla dzieci. Dużym atutem nie inwestycji mają być ogólnodostępne tarasy usytuowane na dachach budynku. 

Inwestycja Przystań LetnicaInwestycja Przystań Letnica materiały prasowe / ATAL S.A.

Deweloper w okolicy Gdańska posiada również inne prowadzone inwestycje. W dzielnicy Brzeźno powstaje kompleks ATAL Baltica Towers. Natomiast w inwestycji Nowa Grobla Apartamenty nadal są dostępne mieszkania i lokale usługowe. 

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to pierwszy kwartał 2020 roku. Za projekt osiedla odpowiada studio ARCH-DECO. 

Źródło: ATAL S.A.

Więcej o: