Panorama Prądnik - budynek B już w dostępny w sprzedaży w Krakowie

Z początkiem grudnia budynek B, w inwestycji Panorama Prądnik w Krakowie - trafił do sprzedaży. Za inwestycje odpowiada doświadczony deweloper - Nokturn Deweloper.

Nokturn Deweloper może się pochwalić całkiem niezłymi wynikami sprzedaży w nowej inwestycji. Pod koniec listopada zakończono przedsprzedaż mieszkań w Panorama Prądnik. W trakcie pierwszego miesiąca zarezerwowano 30% lokali w budynku A tejże inwestycji. 

Sukces na Krakowskim rynku 

Inwestycja Panorama Prądnik oferuje kameralne mieszkania przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. Na cały kompleks mają się złożyć 3 budynki o łącznej liczby mieszkań równej 127 lokali. Mieszkania będą dostępne w przedziale od 34 do 70 metrów kwadratowych. Budynki będą wyposażone garaż podziemny z miejscem 127 pojazdów. Nie zabraknie również komórek lokatorskich oraz miejsc dla rowerów. 

Mocne strony inwestycji 

Największą zaletą inwestycji Panorama Prądnik jest bez wątpienia lokalizacja. Osiedle powstanie tuż obok nowego przystanku Krakowskiego Szybkiego Tramwaju co zapewni bezpośredni dojazd do centrum Krakowa już w 2020 roku. 

Wizualizacja inwestycji Panorama Prądnik w KrakowieWizualizacja inwestycji Panorama Prądnik w Krakowie Domiporta.pl

Niektóre lokale na parterze posiadają ogródki, mieszkania powyżej mają balkony, a apartamenty położone najwyżej zaopatrzone są w tarasy ze świetnym widokiem na Kraków. W każdym z mieszkań sypialnia mieści łóżko małżeńskie, większość ma zaprojektowane przestronne garderoby.

Ciekawym punktem osiedla będzie z pewnością plac zabaw, podzielony na dwie strefy - kolorową, kreatywną - dla dzieci mniejszych, oraz tematyczną, oryginalnie zaprojektowaną i wykorzystującą zróżnicowane ukształtowanie terenu - dla dzieci starszych.

Więcej o inwestycji znajdziecie na Domiporta.pl!

Więcej o: