Apartamenty Drewnowska 43 - nowe oblicze Łodzi

Łódź od wielu lat przechodzi korzystne zmiany. Ociepla swój wizerunek oraz atmosferę dla inwestorów. Szczególnie wiele dzieje się na rynku nieruchomości. Potwierdza ten trend kolejna inwestycja ATAL.

Apartamenty Drewnowska 43 ma być nowoczesnym osiedlem w samym centrum Łodzi. Prócz mieszkań budynki będą posiadać przestrzeń pod lokale usługowe i biura. Ich ogromną zaletą jest z pewnością lokalizacja i dobre skomunikowanie.

Apartamenty Drewnowska 43

Nowy projekt od ATAL to ekskluzywna inwestycja w centrum. W ramach I etapu osiedla powstaną 264 mieszkania, 15 lokali biurowych oraz 12 lokali usługowych, całość będzie się zawierać w 7 budynkach. Będą one posiadały od 4 do 11 pięter. Najwyższe kondygnacje będą sięgać aż 35 metrów nad poziom ulicy, dlatego będzie roztaczał się z nich wspaniały widok na panoramę miasta. 

Wizualizacja inwestycji Drewnowska 43Wizualizacja inwestycji Drewnowska 43 materiały prasowe / ATAL S.A.

Zabudowa od strony ulicy Drewnowskiej będzie wyposażona w lokale usługowe oraz
przestrzenie biurowe na poziomie parteru i pierwszego piętra. Na terenie inwestycji przewidziano 285 miejsc parkingowych podziemnych i 33 miejsca na parkingu zewnętrznym. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 226 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie i rowerownie. Budynki będą też wyposażone w cichobieżne windy.

Apartamenty Drewnowska 43 to projekt, który doskonale wkomponuje się w historycznecentrum miasta, zmieniając oblicze najbliższej okolicy. Osiedle ze względu na swoje atrakcyjne położenie jest idealne dla klientów inwestycyjnych.

- mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL

Centrum Łodzi

Deweloper obiecuje korzyści płynące z lokalizacji w centrum. Ma ona łączyć w sobie bezpośrednie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych z licznymi placówkami handlowymi, usługowymi i obiektami użyteczności publicznej.  W niedalekiej przyszłości  zostanie wybudowany tunel średnicowy tzw. „łódzkie metro”, którego stacja znajdzie się przy ul. Ogrodowej.

Wizualizacja inwestycji Drewnowska 43Wizualizacja inwestycji Drewnowska 43 materiały prasowe / ATAL S.A.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 to IV kwartał 2019 roku. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest NOW biuro architektoniczne. 

Więcej o: