Podłoga złożona z 70 tysięcy monet - a jej koszt nie większy niż tysiąc funtów

Bartłomiej Baranowski
26.07.2017 10:39
A A A
Właściciel salonu oraz główny wykonawca podłogi - Rich Holtham

Właściciel salonu oraz główny wykonawca podłogi - Rich Holtham (boredpanda.com)

Właściciel salonu fryzjerskiego w Anglii słysząc, że koszt wykonania podłogi w jego salonie wyniesie 1000 funtów postanowił wziąć sprawę w swoje ręce. Zobaczcie jak to zrobił!

Któż z Nas czasami nie może uwierzyć w to, ile kosztują usługi budowlane? Tak samo zachował się również właściciel salonu fryzjerskiego w Anglii - Rich Holtham. Słysząc od fachowca, że cena za wykonanie podłogi wynosi tysiąc funtów postanowił wykonać ja samodzielnie i zapłacić mniej! Ale pomysł był jego. Autorski.

Podłoga DIY

Rich zaczął od rozmienienia na drobne 700 funtów. Po wyjściu z banku w jego "kieszeniach" spoczywało 70 tysięcy monet. Gdy wrócił do salonu, od razu wziął się do pracy. Sposób na podłogę znalazł w różnych filmikach instruktażowych udostępnianych na YouTube. 

Chcieliśmy nową podłogę, ale jej koszt był zbyt wysoki. Ponadto zależało nam żeby mieć podłogę unikalną, dlatego poszukaliśmy kilku pomysłów w internecie. 

- mówił w komentarzu dla Daily Mail właściciel salonu - Rich Holtham. 

Podłoga za tysiąc funtów

Ilość pracy włożona w wykonanie podłogi była ogromna. Twórcy przyznają, że nie spodziewali się, aż takiej czasochłonnej pracy. Ale zdecydowanie było warto. Twórcy podłogi mogą się pochwalić nie tylko najciekawszą powierzchnią w swoim mieście. Właściciel wspomniał w wywiadzie, że zainteresowanie usługami salonu wzrosło, to ponadto pojawiają się osoby chcące podłogę tylko zobaczyć.

Zyskaliśmy bardzo dużo biznesowo, dzięki tej podłodze.

- kończy swoją wypowiedź Rich. 

Źródło: BoredPanda.com

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Poradniki Domiporta.pl