Wynajmij dom Franka Sinatry w Kalifornii - uwaga! Nie jest tanio

Niezapomniany artysta estradowy. Twórca przebojów "New York, New York" czy "My Way" zmarł w 1998 w Los Angeles. Pozostawił po sobie bogatą dyskografię oraz wspaniałą posiadłość, którą teraz można wynająć.

Od kilku dni można wynająć posiadłość, w której wielki artysta wraz z małżonką spędzili ostatnie lata życia. Na wynajem została wystawiona posiadłość znajdująca się w Malibu. 

Posiadłość w Malibu 

Rezydencja należąca do Franka Sinatry znajduje się tuż nad brzegiem oceanu Paficznego w dzielnicy w Broad Beach w Malibu. W tej samej dzielnicy swoje domy posiadają chociażby Goldie Hawn, Steven Spielberg czy Dustin Hoffman. 

Posiadłość znajduje się pod adresem 30966 Broad Beach Road i ma bezpośredni dostęp do morza. Frank Sinatra wraz z żoną Barbarą kupili budynek w 1990 roku za kwotę 3 milionów dolarów.

Jak mieszkał Frank Sinatra

Na ponad 540 metrach kwadratowych powierzchni znajduje się 7 sypialni oraz 9 łazienek. Dom wyposażony jest również w SPA oraz saune. Na terenie posiadłości znajduje się także kryty basen. 

Co ciekawe, budynek nigdy wcześniej nie był oferowany jako posiadłość na wynajem. Kwota jaką należy wydać na ten cel wynosi 110 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli około 400 tysięcy złotych.  Nie mało. 

Źródło: zillow.com

Więcej o: