Tommy Hilfiger ma ponownie problem ze sprzedażą nieruchomości

Pięć miesięcy temu pisaliśmy o ogromnym apartamencie w Nowym Jorku, którego słynny projektant nie mógł sprzedać od 4 lat. Kolejną nieruchomością, której nikt nie chce znajduje się w Golden Beach.

Słynny projektant  - Tommy Hilfiger -  ponownie ma problem ze sprzedażą swojej nieruchomości. Apartament w Nowym Jorku pomimo solidnej obniżki ceny (30 milionów dolarów) nadal nie może znaleźć nowego właściciela. Teraz kolejna nieruchomość projektanta ma ten sam problem. Przypadek? 

Rezydencja na Florydzie

Posiadłość została kupiona przez projektanta oraz jego żonę Dee Ocleppo w 2013 roku za 17 milionów dolarów. Posiadłość znajduje tuż przy morzu, gdzie 60-metrowy pas zajmuje prywatna plaża. 

Rezydencja znajduje się na Florydzie. W pasie zwanym Golden Beach w Miami. Dokładny adres to 605 Ocean Boulevard. Jest to jeden z najbardziej luksusowych miejsc na całej Florydzie. W pobliżu mieszka między innymi jeden z najbogatszych ludzi na świecie - Bill Gates.

Snobistyczne wnętrze

Bryła budynku jak i jego wnętrze zostało docenione jako przez opiniotwórcze pismo Architectural Digest. Rezydencja została zbudowana w 2007 roku i znajduje się w nim 7 sypialni 8 łazienek oraz 19-ście innych pomieszczeń takich jak salon, jadalnia czy kuchnia. Na działce znajduje się również basen z widokiem na morze i garaż na sześć aut. 

 

Wnętrze zaprojektował Martyn Lawrence Bullard, który został poproszony o inspirowanie się kolorowymi latami 60-tymi i 70-tymi. Sam projektant wielokrotnie w wywiadach twierdził, że budynek jest jednocześnie galerią sztuki, ponieważ składuje w nim wiele drogocennych dzieł. One nie wchodzą w skład oferty, ale można negocjować ich zakup.

Cena

Pierwotna kwota transakcyjna wynosiła za niemal 28 milionów dolarów. Jednak, po ponad roku obecności na serwisie Zillow.com i braku zainteresowania cena została obniżona do 23,5 miliona dolarów czyli około 80 milionów dolarów.

Źródło: zillow.com

Więcej o: