Legenda kina akcji - Bruce Willis - sprzedaje swój apartament w Nowym Jorku

Bruce Willis, aktor znany z takich hitów jak seria Szklana Pułapka, Armagedon, Piąty Element czy Pulp Fiction postanowił sprzedaż swój apartament za prawie 19 milionów dolarów.

62-letni aktor oraz jego żona - Emma Heming -  szukają kupca na apartament w Nowym Jorku. Państwo Willisowie kupili posiadłość za 16,995 tysięcy dolarów od Weasleya Edensa, właściciela drużyny NBA Milwaukee Bucks trzy lata temu. 

Apartament wystawiony na sprzedaż

Nieruchomość to duplex przerobiony przez poprzedniego właściciela z dwóch apartamentów w jeden. Znajduje się tuż obok Central Parku pod adresem 271 Central Park West.

Ponad 550-metrowa posiadłość w sercu Manhattanu jest zaaranżowana w białych motywach, co jest potęgowane przez otwarte przestrzenie. Wewnątrz znajduje się 6 sypialni z wspaniałymi widokami.

Elegenackie wnętrze 

Z przestronnego holu otwiera się widok na jadalnie oraz salon z dużymi oknami oraz widokiem na Central Park. Na trzecim piętrze znajduje się gabinet, pralnia, 5 sypialni (w tym jedna typu master) z garderobami oraz WC. 

Klatka schodowa łącząca oba poziomy posiadłości Bruce'a Willisa.Klatka schodowa łącząca oba poziomy posiadłości Bruce'a Willisa. zdjęcie ofertowe / Douglas Elliman Real Estate - streeteasy.com

Na ostatnim piętrze znajdują się łazienka, kuchnia, foyer (hol), jadalnia oraz salon. Dłuższa ściana mieszkania, pełna okien wychodzi na Central Park, dzięki temu z okien sypialni i salonu rozpościera się piękny widok. 

Za ile? 

Nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż za 17,75 milionówdolarów. Sprzedaż prowadzi agencja Douglas Elliman Real Estate

Źródło: streeteasy.com

Więcej o: